Wykonanie dokumentacji projektowej dla budowy oświetlenia ulicznego
Gmina Olesno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00210479
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00210479/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2022-06-15 11:26
- Lokalizacja
- Olesno, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-49d961d0-da98-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5761562352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00210479 z dnia 2022-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej dla budowy oświetlenia ulicznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olesno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398600
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pieloka 21
1.5.2.) Miejscowość: Olesno
1.5.3.) Kod pocztowy: 46-300
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 343597841
1.5.8.) Numer faksu: 343597842
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@olesno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.olesno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/olesno/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej dla budowy oświetlenia ulicznego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49d961d0-da98-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00210479
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027224/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.10 Wykonanie dokumentacji projektowej na wykonanie oświetlenia ulicznego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00172727/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.17.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 10500 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
A. Wojciechów rozbudowa oświetlenia ulicznego przy ul. Kluczborskiej od skrzyżowania z ul. Dragona do posesji nr 65;Długość trasy: ok. 650 m;
Typ linii: kablowa;
Typ opraw: oprawy LED.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
4.5.5.) Wartość części: 3500 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
B. Stare Olesno – Wojciechów rozbudowa oświetlenia ulicznego przy ul. Starowiejskiej;Długość trasy: ok. 1000 m;
Typ linii: kablowa;
Typ opraw: oprawy LED;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
4.5.5.) Wartość części: 3500 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
C. Kucoby, rozbudowa oświetlenia przy ul. Boreckiej.Długość trasy: ok. 560 m;
Typ linii: kablowa;
Typ opraw: oprawy LED
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
4.5.5.) Wartość części: 3500 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z cyt. wyżej dyspozycją art. 255 pkt 3 postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się jeżeli
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty
Uzasadnienie faktyczne
W dniu 31.05.2022 r. odbyło się otwarcie ofert. Wartość jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia wynosi odpowiednio:
- Zadanie częściowe nr 1: 3500,00 złotych.
- Zadanie częściowe nr 2: 3500,00 złotych.
- Zadanie częściowe nr 3: 3500,00 złotych.
Wszystkie złożone oferty przekraczają kwotę jaką Zamawiający przyjął.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z cyt. wyżej dyspozycją art. 255 pkt 3 postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się jeżeli
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty
Uzasadnienie faktyczne
W dniu 31.05.2022 r. odbyło się otwarcie ofert. Wartość jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia wynosi odpowiednio:
- Zadanie częściowe nr 1: 3500,00 złotych.
- Zadanie częściowe nr 2: 3500,00 złotych.
- Zadanie częściowe nr 3: 3500,00 złotych.
Wszystkie złożone oferty przekraczają kwotę jaką Zamawiający przyjął.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z cyt. wyżej dyspozycją art. 255 pkt 3 postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się jeżeli
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty
Uzasadnienie faktyczne
W dniu 31.05.2022 r. odbyło się otwarcie ofert. Wartość jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia wynosi odpowiednio:
- Zadanie częściowe nr 1: 3500,00 złotych.
- Zadanie częściowe nr 2: 3500,00 złotych.
- Zadanie częściowe nr 3: 3500,00 złotych.
Wszystkie złożone oferty przekraczają kwotę jaką Zamawiający przyjął.
| 2022-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |