Przebudowa nawierzchni drogi w m. Pawłów dz. nr 68, 91 i 202
Gmina Sośnie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00210630
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00210630/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-15 12:01
- Lokalizacja
- Sośnie, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0e170eb5-c4a6-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 6222564456
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00210630 z dnia 2022-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa nawierzchni drogi w m. Pawłów dz. nr 68, 91 i 202
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sośnie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855038
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wielkopolska 47
1.5.2.) Miejscowość: Sośnie
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-435
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sosnie@sosnie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sosnie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.sosnie.4bip.pl/index.php?idg=3&id=251&x=5&y=11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa nawierzchni drogi w m. Pawłów dz. nr 68, 91 i 2022.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e170eb5-c4a6-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00210630
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00001027/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa nawierzchni drogi gminnej w m. Pawłów dz. nr 68, 91 i 202
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00137946/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa nawierzchni drogi gminnej w m. Pawłów dz. nr 68, 91 i 202. Zadanie polega na przebudowie nawierzchni drogi gminnej poprzez zmianę nawierzchni jezdni gruntowo-tłuczniowej na nawierzchnię asfaltową wraz z utwardzeniem poboczy kruszywem łamanym na całym odcinku drogi. Droga ma zmienną szerokość 3,00 ÷ 4,80 m.
Konstrukcja nawierzchni jezdni:
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S gr. 5,0 cm,
- warstwa podbudowy zasadniczej górnej z kruszywa łamanego stabilizowanego
mechanicznie gr. 8 cm o uziarnieniu ciągłym 0/31,5 mm,
- warstwa podbudowy zasadniczej dolnej z kruszywa łamanego stabilizowanego
mechanicznie gr. 15 cm o uziarnieniu ciągłym 31,5/63 mm – warstwa istniejąca,
- warstwa odsączającą z piasku średnioziarnistego gr. 10,0 cm – warstwa istniejąca
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości: 173 000,00 zł brutto. Postępowanie zostało unieważnione na podstawie przepisów art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, ponieważ oferta z najniższą ceną, spośród ofert niepodlegających odrzuceniu, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |