Przystosowanie pomieszczeń Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Szpitala wraz z wymianą dachu i świetlika - roboty budowlano-instalacyjne wraz z wyposażeniem stałym
Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00210658
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00210658/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-15 12:06
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f0a10bd5-d1d8-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9451932621
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00210658 z dnia 2022-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przystosowanie pomieszczeń Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Szpitala wraz z wymianą dachu i świetlika - roboty budowlano-instalacyjne wraz z wyposażeniem stałym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357207664
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Prądnicka 35-37
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-202
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: +48 122578291
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@narutowicz.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.narutowicz.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przystosowanie pomieszczeń Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Szpitala wraz z wymianą dachu i świetlika - roboty budowlano-instalacyjne wraz z wyposażeniem stałym2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0a10bd5-d1d8-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00210658
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00331688/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przystosowanie pomieszczeń Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Szpitala wraz z wymianą dachu i świetlika
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00168938/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/28/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4551103,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach przedmiotowego zamówienia do realizacji przeznaczono obszar objęty dokumentacją projektową (w załączeniu) obejmujący swym zakresem fragment III piętra oraz dach ze świetlikiem w Budynku Ks. Siemaszki.
Łączna powierzchnia użytkowa przeznaczona do przebudowy wynosi ok. 385m2, a kubatura ok. 1 000 m3. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie prac ogólnobudowlanych i instalacyjnych w następującym zakresie: przebudowa istniejącej części stropu pomiędzy II a III kondygnacją z wykonaniem nowej konstrukcji stropów (w tym: roboty rozbiórkowe, zabezpieczające, odtworzeniowe, uzupełniające, zbrojarskie, betonowe i żelbetowe, izolacyjne, wykończeniowe), remont istniejącego stropodachu wraz ze świetlikiem (w tym: roboty rozbiórkowe, demontażowe, izolacyjne, montażowe nowego świetlika dachowego i obróbek blacharskich wraz z rynnami i rurami spustowymi zewnętrznymi, krycie wierzchnie dachu papą, wykonanie nowej instalacji odgromowej), remont istniejących pomieszczeń Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej (w tym: roboty rozbiórkowe, zabezpieczające, demontażowe, murarskie, wymiana drzwi, montaż nowej ślusarki aluminiowej, roboty montażowe i wykończeniowe, sufity podwieszane, prace malarskie, bezspoinowe okładziny ścienne, podłogowe, prace fliziarskie, wykonanie wentylacji mechanicznej i klimatyzacji wraz z automatyką, instalacji wod-kan, c.w. i cyrkulacji, co. ct. wraz z białym montażem, oraz wykonanie robót w branży instalacji elektrycznej i niskoprądowej w tym p.poż., SSP i DSO, kontroli dostępu, okablowania strukturalnego, automatyki, BMS, zakup i montaż wyposażenia stałego zgodnie z dokumentacją projektową w tym blaty, szafki, zabudowy meblowe i inne wyspecyfikowane w dokumentacji projektowej jako wyposażenie stałe z wyłączeniem dozowników. Zakup i montaż wyposażenia mobilnego nie jest przedmiotem zamówienia. Zakres prac objętych przedmiotowym zamówieniem dokładnie określa dokumentacja projektowa wraz z STWiOR i specyfikacje dotyczące wyposażenia stałego, które stanowią załącznik nr 1 do SWZ. Załączone przedmiary robót stanowią materiał pomocniczy do skalkulowania ceny oferty.
Zaleca się, aby Wykonawca zdobył wszelkie informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty, w tym szczególnie, aby dokonał wizji lokalnej terenu budowy. Terminy przeprowadzenia wizji lokalnej przez Wykonawców zostały określone w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp - cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Uzasadnienie faktyczne:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8714582,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8714582,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |