“ Modernizacja łazienek w Szkole Podstawowej Nr 1 w Białym Dunajcu”
GMINA BIAŁY DUNAJEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00210659
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00210659/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-15 12:06
- Lokalizacja
- Biały Dunajec, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ef081cf7-dcf4-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7361717680
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00210659 z dnia 2022-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
“ Modernizacja łazienek w Szkole Podstawowej Nr 1 w Białym Dunajcu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BIAŁY DUNAJEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892038
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 312
1.5.2.) Miejscowość: Biały Dunajec
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-425
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 182079521
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bialydunajec.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bialydunajec.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/dunajec/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
“ Modernizacja łazienek w Szkole Podstawowej Nr 1 w Białym Dunajcu”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef081cf7-dcf4-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00210659
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013192/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja łazienek w Szkole Podstawowej Nr 1 w Białym Dunajcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00179480/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.10.2022.AM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja łazienek w Szkole Podstawowej Nr 1 w Białym Dunajcu.
Zakres robót obejmuje:
• roboty rozbiórkowe (rozebranie starej armatury, poszerzenie otworów drzwiowych, skucie płytek i posadzek),
• przerobienie instalacji wodno-kanalizacyjnej,
• wykonanie nowych tynków i nowych posadzek,
• ułożenie płytek na ścianach i podłogach, położenie gładzi nad płytkami oraz na sufitach,
• montaż nowych drzwi oraz ścianek systemowych HPL,
• montaż nowej armatury łazienkowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w przedmiarze robót, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ, oraz dokumentacji projektowej stanowiącej załączniku nr 10 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45431000-7 - Kładzenie płytek
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone 2 oferty, Cena oferty najkorzystniejszej, to 468 120,01 zł brutto. Zamawiający na realizację celu zamówienia zamierzał przeznaczyć kwotę 193 850,00zł. brutto. Cena najwyżej ocenianej oferty znacznie przekracza kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 468120,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 573689,63 PLN
| 2022-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |