Usługa realizacji warsztatów dla osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, w związku z realizacją projektu pn. „Skuteczna aktywizacja – przyszłość rewelacja”
Toruńskie Centrum Usług Społecznych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00210712
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-15 12:16
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9562373254
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
4 przyznane
ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOToruń, PL
13 200 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOToruń, PL
13 200 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOToruń, PL
13 200 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOToruń, PL
8800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.