Wykonywanie remontów cząstkowych chodników na terenie Powiatu Tczewskiego w ramach zadania: „Poprawa nawierzchni chodników”
Powiat Tczewski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00211312
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00211312/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-15 13:52
- Lokalizacja
- Tczew, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dce28123-d697-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5932140707
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00211312 z dnia 2022-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonywanie remontów cząstkowych chodników na terenie Powiatu Tczewskiego w ramach zadania: „Poprawa nawierzchni chodników”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tczewski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675267
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piaskowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Tczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-110
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiet.tczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: powiat.tczew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_tczew1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonywanie remontów cząstkowych chodników na terenie Powiatu Tczewskiego w ramach zadania: „Poprawa nawierzchni chodników”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dce28123-d697-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00211312
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00054433/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Poprawa stanu nawierzchni chodników
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00165710/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.16.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1 Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie na terenie Powiatu Tczewskiego drogowych robót remontowych, zakwalifikowanych jako remonty chodników zbudowanych z elementów kamiennych i z prefabrykatów betonowych. W ramach tych robót możliwe jest zlecanie wykonania remontów fragmentów jezdni oraz innych elementów dróg i chodników (jeśli są one wykonane z elementów kamiennych i z prefabrykatów betonowych).
4.2 Dokładna ilość i wielkość zleceń jest niemożliwa do oszacowania na etapie przeprowadzania niniejszej procedury przetargowej, gdyż będzie ona uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego.
4.3 Dokładna ilość i wielkość zleceń jest niemożliwa do oszacowania na etapie przeprowadzania niniejszej procedury przetargowej, gdyż będzie ona uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego.
4.4 W ramach przedmiotu umowy, Zamawiający gwarantuje zlecenie robót o wartości brutto min. 80.000,00 zł, jednak nie więcej niż 100.000,00 zł;
4.5 Szczegóły realizacji przedmiotu zamówienia zostały opisane w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (stanowiącej Załącznik Nr 5 SWZ) i Projektowanych postanowieniach umowy (stanowiące Załącznik nr 6 SWZ).
4.6 Wykonawca będzie odpowiedzialny za jakość i wbudowanie materiałów o odpowiednich parametrach. Rozliczenie wynagrodzenia będzie oparte wyłącznie na ilościach wykonanych czynności remontowych z zastosowaniem odpowiednich cen jednostkowych zadeklarowanych przez Wykonawcę w przetargu i faktycznie wykonanych ilości.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli nie złożono żadnej oferty.| 2022-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |