Dostawa i montaż rozdzielni technologicznej dla Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Joanka gm. Dopiewo
Gmina Dopiewo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00211873
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00211873/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-15 15:24
- Lokalizacja
- Dopiewo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-515ab6a0-b4e6-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 7773133416
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00211873 z dnia 2022-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostawa i montaż rozdzielni technologicznej dla Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Joanka gm. Dopiewo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dopiewo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258738
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Leśna 1c
1.5.2.) Miejscowość: Dopiewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-070
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: magdalena.pawlicka@dopiewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.dopiewo.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/dopiewo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż rozdzielni technologicznej dla Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Joanka gm. Dopiewo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-515ab6a0-b4e6-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00211873
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026472/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Dostawa i montaż rozdzielni technologicznej dla Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Joanka gm. Dopiewo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane jest w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energie odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego PROW na lata 2014-2020 (Umowa o przyznaniu pomocy Nr 00119-65150-UM1500208/19 z dnia 12.05.2021r.)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00110960/06
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROA.271.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 136880,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa nowej szafy sterowniczej wyposażonej w sterownik PLC z wyświetlaczem LCD oraz układem zasilającym. Rozdzielnia technologiczna ma posiadać moduł telemetryczny pełniący funkcje rejestratora wraz z przygotowanymi rejestrami gotowymi do wysyłki danych do centralnej dyspozytorni poprzez GPRS/GSM z wykorzystaniem MODBUS TCP/IP a także wysyłanie stanów alarmowych i statusów SUW poprzez SMS. Montaż rozdzielni technologicznej do istniejącego okablowania. Podłączenie kabli zasilających, sterowniczych oraz kabli od urządzeń pomiarowych. Uruchomienie, zgodnie z algorytmem pracy ujęcia dostarczonym przez Zamawiającego zmodyfikowanym do celów zapewnienia optymalizacji energetycznej układu pomp dla ujęcia.
Wykonanie nowego oprogramowania: system sterowania pompami głębinowymi w oparciu o płynną regulację przepływu wody przez SUW Joanka. Uruchomienie oprogramowania, zgodnie z algorytmem pracy ujęcia dostarczonym przez Zamawiającego zmodyfikowanym do celów zapewnienia optymalizacji energetycznej układu pomp dla ujęcia, aktualizacja i szkolenie personelu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45314310-7 - Układanie kabli
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Najkorzystniejsza oferta przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia, pn. „Dostawa i montaż rozdzielni technologicznej dla Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Joanka gm. Dopiewo”.Wobec faktu, że Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty, zachodzi przesłanka do unieważniania przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 206148,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 284762,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |