Dostawa dwóch samochodów osobowo-dostawczych typu furgon brygadowy dla Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie
Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00678945
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00678945/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-30 17:57
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-591693e8-3bfc-4be2-9e5f-b6c5c90dcdfc
- Identyfikator
- 6750007593
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy silnikoweSamochody osobowe
Wykonawcy
2 przyznane
GRUPA CICHY-ZASADA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNAWysogotowo, PL · lot 0
201 000 PLNGRUPA CICHY-ZASADA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNAWysogotowo, PL · lot 1
201 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00678945 z dnia 2024-12-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa dwóch samochodów osobowo-dostawczych typu furgon brygadowy dla Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275843
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Straszewskiego 21-22
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-109
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ast.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ast.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-591693e8-3bfc-4be2-9e5f-b6c5c90dcdfc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa dwóch samochodów osobowo-dostawczych typu furgon brygadowy dla Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-591693e8-3bfc-4be2-9e5f-b6c5c90dcdfc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00678945
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00384769/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Dostawa dwóch samochodów osobowo-dostawczych typu furgon brygadowy dla Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00642226
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZKK.261.2.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego samochodu osobowo–dostawczego typu furgon brygadowy dla Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, o parametrach i wyposażeniu określonych w załączniku nr 1 do SWZ. Samochód dostarczany w ramach części 1 zamówienia będzie przeznaczony do użytkowania przez jednostki Zamawiającego w Krakowie, dostawa przedmiotu zamówienia nastąpi do siedziby Zamawiającego w Krakowie.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Oferowany przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, bez wad i uszkodzeń, sprawny technicznie, bezpieczny,kompletny, gotowy do użytku, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2024 roku oraz musi spełniać wymagania normy emisji spalin co najmniej EURO 6, a także musi spełniać wymagania techniczno-funkcjonalne wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności zakup, dostawę do siedziby Zamawiającego w Krakowie przy ul. Straszewskiego 22 wraz z kompletnym wyposażeniem wymaganym w dokumentach zamówienia i przekazanie do użytku
oraz serwis gwarancyjny i świadczenie usług gwarancyjnych.
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji:
a) na zespoły i podzespoły mechaniczne: minimum 24 miesiące, maksymalnie 60 miesięcy,
b) na perforację nadwozia: minimum 144 miesiące, maksymalnie 180 miesięcy,
c) na powłokę lakierniczą: minimum 36 miesięcy, maksymalnie 60 miesięcy.
Okresy gwarancji podane przez Wykonawcę w opisie oferowanego przedmiotu zamówienia składanego wraz z ofertą będą
służyły ocenie w kryteriach oceny ofert określonych w pkt 13.2 SWZ.
Bieg terminu gwarancji i rękojmi będzie liczony od daty podpisania przez Zamawiającego i Wykonawcę protokołu odbioru końcowego przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.5.) Wartość części: 162782,90 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego samochodu osobowo–dostawczego typu furgon brygadowy dla Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, o parametrach i wyposażeniu określonych w załączniku nr 1 do SWZ. Samochód dostarczany w ramach części 2 zamówienia będzie przeznaczony do użytkowania przez filię Zamawiającego w Bytomiu, dostawa przedmiotu zamówienia nastąpi do siedziby Zamawiającego w Krakowie.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Oferowany przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, bez wad i uszkodzeń, sprawny technicznie, bezpieczny, kompletny, gotowy do użytku, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2024 roku oraz musi spełniać wymagania normy emisji spalin co najmniej EURO 6, a także musi spełniać wymagania techniczno-funkcjonalne wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności zakup, dostawę do siedziby Zamawiającego w Krakowie przy ul. Straszewskiego 22 wraz z kompletnym wyposażeniem wymaganym w dokumentach zamówienia i przekazanie do użytku oraz serwis gwarancyjny i świadczenie usług gwarancyjnych.
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji:
a) na zespoły i podzespoły mechaniczne: minimum 24 miesiące, maksymalnie 60 miesięcy,
b) na perforację nadwozia: minimum 144 miesiące, maksymalnie 180 miesięcy,
c) na powłokę lakierniczą: minimum 36 miesięcy, maksymalnie 60 miesięcy.
Okresy gwarancji podane przez Wykonawcę w opisie oferowanego przedmiotu zamówienia składanego wraz z ofertą będą służyły ocenie w kryteriach oceny ofert określonych w pkt 13.2 SWZ.
Bieg terminu gwarancji i rękojmi będzie liczony od daty podpisania przez Zamawiającego i Wykonawcę protokołu odbioru końcowego przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe
4.5.5.) Wartość części: 162782,90 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 201000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 201000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 201000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grupa Cichy-Zasada Sp. o.o. Sp. j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7812010274
7.3.3) Ulica: Skórzewska 8
7.3.4) Miejscowość: Wysogotowo
7.3.5) Kod pocztowy: 62-081
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Zabudowa wieloosobowa (brygadowa), firma CARPOL Sp. z o. o.
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 201000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-02-28Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 201000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 201000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 201000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grupa Cichy-Zasada Sp. o.o. Sp. j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7812010274
7.3.3) Ulica: Skórzewska 8
7.3.4) Miejscowość: Wysogotowo
7.3.5) Kod pocztowy: 62-081
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Zabudowa wieloosobowa (brygadowa), CARPO Sp. z o.o.
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 201000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-02-288.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
| 2024-12-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |