Przebudowa pasa drogowego ul. Wiślanej na odcinku Bema- Wawerska

Miasto Józefów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00212482
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00212482/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-17 10:14
Lokalizacja
Józefów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6a2b975d-dcd1-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5320016896
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógUsługi wycinania drzewRoboty w zakresie nawierzchni ulicInstalowanie oznakowania drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00212482 z dnia 2022-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa pasa drogowego ul. Wiślanej na odcinku Bema- Wawerska

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Józefów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268729

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Józefów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-420

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@jozefow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://jozefow.bip.eur.pl/public/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jozefow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa pasa drogowego ul. Wiślanej na odcinku Bema- Wawerska

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a2b975d-dcd1-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00212482

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010179/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Przebudowa pasa drogowego ul. Wiślana

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00178145/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: POŚ.271.39.2022.MF

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa pasa drogowego ulicy Wiślanej na odc. Bema – Wawerska, w tym:
- budowa nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego;
- budowa zjazdów indywidualnych do posesji ;
- budowa nawierzchni dojścia do furtek;
- budowa progu zwalniającego;
- budowa wyniesionych skrzyżowań;
- regulację bram i furtek jeżeli to będzie konieczne;
- przygotowanie nieutwardzonych poboczy do obsiewu trawą i wykonania nasadzeń – usunięcie zdegradowanej wierzchniej warstwy ziemi i wymiana jej na ziemię urodzajną gr. min. 15cm oraz obsiew trawą. Ziemia urodzajna powinna być usypana poniżej rzędnej jezdni w celu umożliwienia swobodnego spływu wody z jezdni oraz w sposób niepowodujący zalewania sąsiednich posesji;
- wycinka drzew;
- wprowadzenie stałej i czasowej organizacji ruchu;
- przebudowa/regulacja wysokościowa urządzeń obcych np. studzienek teletechnicznych, kanalizacyjnych, zasuw gazowych i wodociągowych itp. pod nadzorem właścicieli powyższych urządzeń i należy dostosować je wysokościowo do niwelety wykonywanej nawierzchni. Wykonawca robót jest odpowiedzialny za ewentualne uszkodzenia sieci uzbrojenia terenu;
- geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza w tym w dokumentacji powykonawczej.
Długość projektowanego odcinka wynosi ok. 405 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1163573,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1178094,00

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane