Usługa ochrony
CARACAS_AMB
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00679006
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00679006/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-30 21:31
- Lokalizacja
- CARACAS, VE
- Kraj zamawiającego
- VE
- ID przetargu
- ocds-148610-3542f0d4-52a2-42f3-9521-893f90163473
- Identyfikator
- RIF 20003993-0
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ochroniarskie
Wykonawcy
1 przyznane
ArmorGroup venezuela S.A.Caracas, VE · lot 0
60 090,46 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00679006 z dnia 2024-12-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa ochrony
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CARACAS_AMB
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: RIF 20003993-0
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: AV.NICOLAS COPERNICO, QUINTA AMBAR, LAS MERCEDES
1.5.2.) Miejscowość: CARACAS
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-600
1.5.5.) Kraj: Wenezuela
1.5.7.) Numer telefonu: +58 212 991 61 67
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: caracas.amb.sekretariat@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.caracas.msz.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
placówka dyplomatyczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
misja dyplomatyczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa ochrony2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3542f0d4-52a2-42f3-9521-893f90163473
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00679006
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
zamówienie udzielane jest udzielane z trybie wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt UZP
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 60090,46 USD
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
usługa ochrony
4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 4
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 4
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 37800 USD
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 67200 USD
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 60090,46
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ArmorGroup venezuela S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: J-30355055-0
7.3.3) Ulica: calle Paris, edificio Torre Sena of. 4C
7.3.4) Miejscowość: Caracas
7.3.5) Kod pocztowy: 10-600
7.3.7.) Kraj: Wenezuela
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60090,46 USD
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-04-01 do 2025-03-31| 2024-12-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |