Budowa strefy sportowej przy Szkole Podstawowej nr 33
Gmina Bytom
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00212751
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00212751/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-17 11:52
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c9f30cf-da7c-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6262988582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00212751 z dnia 2022-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa strefy sportowej przy Szkole Podstawowej nr 33
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bytom
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255269
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Parkowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: + 48 32 78 68 301
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.bytom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bytom.pl/bip/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umbytom.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa strefy sportowej przy Szkole Podstawowej nr 332.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c9f30cf-da7c-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00212751
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025165/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Realizacja w syst. zaprojektuj-wybuduj zad. pn."Extreme Park Grizzly"-budowa kompleksu rekreac.:strefa przedszkolna,strefa OCR,strefa sportowa Combo,stanowiska szachowe,boisko do buli (budżet obywat.)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00171908/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PA.271.1.18.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 400300,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac projektowych i robót budowlanych dotyczących budowy strefy sportowej przy Szkole Podstawowej nr 33 w Bytomiu przy
ul. Matki Ewy 9 w ramach Budżetu Obywatelskiego „ Extreme Park Grizzly”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do SWZ, tj. Program Funkcjonalno-Użytkowy.
3. Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu na wykonane prace projektowe, roboty budowlane, zastosowane materiały, urządzenia i elementy wyposażenia
60 miesięcy gwarancji i rękojmi, liczone od dnia odbioru końcowego robót. Wykonawca może zaoferować dłuższy okres gwarancji i rękojmi, który będzie oceniany
w ramach kryteriów oceny.
4. Wykonawca zobowiązany jest zatrudniać na podstawie umowy o pracę wszystkie osoby wykonujące prace budowlane takie jak roboty rozbiórkowe, ziemne, montażowe, nawierzchniowe oraz pozostałe roboty ogólnobudowlane wymienione w przedmiarze sporządzonym przez wykonawcę w ramach przedmiotu zamówienia, do wykonania których nie są wymagane uprawnienia.
Powyższe stosuje się odpowiednio do podwykonawców
Określenie sposobu dokumentowania zatrudnienia tych osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określono w projektowanych postanowieniach umownych.
5. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowne - stanowiące załącznik nr 5 do SWZ.
6. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę
kluczowej części zamówienia. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. Wykonawca winien wskazać w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podać nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie tego zamówienia.
7. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamawiający nie podzielił postępowania na części, ponieważ przedmiot zamówienia jest jednolity, a jego podział na części wiązałby się z koniecznością rozdzielenia spójnej technologicznie całości, zagrożeniem dla uzyskania efektu końcowego o wymaganej jakości i rozbiciem odpowiedzialności z tytułu gwarancji i rękojmi na różnych wykonawców. Jednocześnie Zamawiający wskazuje, że wartość zamówienia oszacowana została na poziomie
nie przekraczającym „progów unijnych”, a warunki zamówienia określone zostały na minimalnym poziomie. Zamówienie jest zatem w pełni dostępne dla małych i średnich przedsiębiorstw. Ponadto niniejsze zamówienie jest jedną z części, stanowiących odrębne postępowania.
8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej.
9. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1
pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający w dniu 23.05.2022 r. wszczął postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Budowa strefy sportowej przy Szkole Podstawowej nr 33” (vide: Ogłoszenie o zamówieniu nr 2022/BZP 00171908/01). Termin składania ofert wyznaczono na dzień 07.06.2022 r. Ponieważ w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu nie złożono żadnej oferty, postępowanie zostało unieważnione na podstawie jw.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |