Przebudowa 3 stacji uzdatnia wody, wykonanie sieci wodociągowej Nowe Kupiski - Jednaczewo oraz przebudowa i budowa przepompowni wody na terenie gminy Łomża

Gmina Łomża

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00213212
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00213212/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-17 15:09
Lokalizacja
Łomża, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-10f47e4b-b429-11ec-97c7-b646b0ba23df
Identyfikator
7181268329
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty konstrukcyjneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie węzłów do przepompowywania wodyRoboty w zakresie uzdatniania wodyBudowa zbiornikówRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneUsługi inżynieryjneUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

GMINA ŁOMŻAŁomża, PL · lot 0
15 327 425,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00213212 z dnia 2022-06-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa 3 stacji uzdatnia wody, wykonanie sieci wodociągowej Nowe Kupiski - Jednaczewo oraz przebudowa i budowa przepompowni wody na terenie gminy Łomża

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łomża

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669944

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marii Skłodowskiej-Curie 1a

1.5.2.) Miejscowość: Łomża

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-400

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: (86) 216 52 63

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminalomza.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gminalomza.pl/bip/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://gminalomza.pl/bip/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa 3 stacji uzdatnia wody, wykonanie sieci wodociągowej Nowe Kupiski - Jednaczewo oraz przebudowa i budowa przepompowni wody na terenie gminy Łomża

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10f47e4b-b429-11ec-97c7-b646b0ba23df

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00213212

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031278/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Przebudowa 3 stacji uzdatnia wody, wykonanie sieci wodociągowej Nowe Kupiski - Jednaczewo oraz przebudowa i budowa przepompowni wody na terenie gminy Łomża

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00108913/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WR.271.1.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie i zaprojektowanie robót budowlanych w oparciu o Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU) bądź wykonanie robót budowlanych na podstawie zatwierdzonych projektów budowlanych (pozwolenia na budowę) dla następujących zadań:
Zadanie 1: Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w Jarnutach
Zadanie 2: Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Nowe Kupiski
Zadanie 3: Przebudowa stacji wodociągowej w miejscowości Siemień Nadrzeczny
Zadanie 4: Budowa kontenerowej przepompowni wody w Konarzycach
Zadanie 5: Przebudowa pompowni wody w miejscowości Zosin i budowy wodociągu tranzytowego
Zadanie 6: Budowa sieci wodociągowej rozdzielczej: Nowe Kupiski – Jednaczewo

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232151-5 - Roboty budowlane w zakresie węzłów do przepompowywania wody

45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody

45247270-3 - Budowa zbiorników

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15327425,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15331275,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15327425,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ZIEJA" Ryszard Zieja

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7181268329

7.3.3) Ulica: ul. FABRYCZNA 9

7.3.4) Miejscowość: Łomża

7.3.5) Kod pocztowy: 18-400

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15327425,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-09-30
2022-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane