Budowa drogi – Rataje Os. Klonowe, gm. Chodzież
Gmina Chodzież
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00213283
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00213283/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-17 16:10
- Lokalizacja
- Chodzież, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a3671584-bfaa-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 6070016311
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00213283 z dnia 2022-06-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi – Rataje Os. Klonowe, gm. Chodzież
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chodzież
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791023
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Notecka 28
1.5.2.) Miejscowość: Chodzież
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminachodziez.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminachodziez.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminachodziez.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi – Rataje Os. Klonowe, gm. Chodzież2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3671584-bfaa-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00213283
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00324635/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa drogi - Rataje Os. Klonowe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00125056/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.4.2022.AM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi w Osiedlu Klonowe w miejscowości Rataje Gmina Chodzież.
Roboty budowlane obejmują budowę drogi ( ulicy ) o konstrukcji nawierzchni jezdni i zjazdów z kostki betonowej grubości 8 cm, chodników z kostki betonowej grubości 6 cm wraz z ich obramowaniem krawężnikami i opornikami drogowymi. Budowa obejmuje także budowę włączenia drogi gminnej do drogi wojewódzkiej, odwodnienie pasa drogowego do projektowanej kanalizacji deszczowej, budowę oświetlenia drogowego oraz stałą organizację ruchu.
Zakres zamówienia został podzielony na dwa zadania : pierwsze zadanie to włączenie nowej drogi do istniejącej drogi wojewódzkiej Nr 193, drugie zadanie : budowa drogi w Osiedlu Klonowe. Na dwa zadania wydane zostały odrębne decyzje pozwolenia na budowę.
Istniejąca droga (ulica) wojewódzka posiada nawierzchnię asfaltową. Działka drogi gminnej jest o nawierzchni gruntowej z domieszką gruzu budowlanego i kruszywa łamanego.
W pasie drogowym drogi gminnej występują zjazdy indywidualne do posesji oraz urządzenia obce (niezwiązane z gospodarką drogową i urządzeniami ruchu) takie jak: sieć gazowa, wodociągowa, kanalizacyjna (sanitarna), teletechniczna oraz energetyczna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1066289,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1464823,69 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1066289,51 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ISMONT PLUS. Krzysztof Lehmann
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7641843925
7.3.3) Ulica: Osiedle Łazienki 20
7.3.4) Miejscowość: Rataje
7.3.5) Kod pocztowy: 64-800
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Budowa oświetlenia drogowego.
Paweł Białczyk Zakład Usługowo-Handlowy El-Tel
ul. Stanisława Małachowskiego 14C/5,
64-800 Chodzież
Budowa nawierzchni z kostki betonowej.
DANIEL ŻEGLARSKI USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE
Kierzkowice 3 lok. 3, 64-800 Chodzież
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1066289,51 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2022-06-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |