Utrzymanie w czystości terenów komunalnych miasta Kwidzyna

Miasto Kwidzyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00679075
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00679075/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-31 07:14
Lokalizacja
Kwidzyn, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d14214a0-4960-492c-9b29-85e325a67581
Identyfikator
5811956166
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi zbierania śmieciUsługi transportu odpadówUsługi wywozu stałych odpadów miejskich

Wykonawcy

1 przyznane

TERENY ZIELONE MARIANNA KĘDZIORA MAREK KĘDZIORA SPÓŁKA JAWNAMareza, PL · lot 1
103 200 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00679075 z dnia 2024-12-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Utrzymanie w czystości terenów komunalnych miasta Kwidzyna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Kwidzyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747744

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 19

1.5.2.) Miejscowość: Kwidzyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kwidzyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kwidzyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_kwidzyn

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utrzymanie w czystości terenów komunalnych miasta Kwidzyna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d14214a0-4960-492c-9b29-85e325a67581

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00679075

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00001165/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Oczyszczanie (3 zadania: zbieranie odpadów opakowaniowych, usuwanie dzikich wysypisk, opróżnianie toalet dla zwierząt domowych)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00621312

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.26.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 462962,97 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie częściowe nr I: Utrzymanie w czystości terenów komunalnych oraz małej architektury w mieście Kwidzynie
Przedmiotem zamówienia są usługi porządkowe polegające na:
1) sprzątaniu terenów będących własnością miasta oraz administrowanych przez miasto z drobnych odpadów oraz odchodów zwierzęcych.
2) utrzymanie w czystości toalet dla zwierząt domowych oraz opróżnianie pojemników na odchody zwierzęce usytuowanych na terenach komunalnych,
3) utrzymanie w czystości wiat autobusowych komunikacji miejskiej,
4) utrzymanie w czystości słupów ogłoszeniowych oraz tablic informacyjnych

4.5.3.) Główny kod CPV: 90511300-5 - Usługi zbierania śmieci

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90513200-8 - Usługi wywozu stałych odpadów miejskich

4.5.5.) Wartość części: 370370,38 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie częściowe nr II: Sprzątanie tzw. dzikich wysypisk z terenów miasta Kwidzyna
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sprzątaniu tzw. dzikich wysypisk z terenów komunalnych miasta Kwidzyna, wskazanych przez Zamawiającego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu umowy zawiera Załącznik A do SWZ.
4. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub dwa zadania częściowe. Wykonawca może zostać wybrany na jedno zadanie lub dwa.
5. Kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
90 51 13 00 - 5 Usługi zbierania śmieci
90 51 20 00 - 0 Usługi transportu odpadów
90 51 32 00 - 8 Usługi wywozu stałych odpadów miejskich
6. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy.
7. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90511300-5 - Usługi zbierania śmieci

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90513200-8 - Usługi wywozu stałych odpadów miejskich

4.5.5.) Wartość części: 92592,59 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postępowaniu na zadanie nr 1 oferta z najniższą ceną (825.120,000 zł) przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do wysokości ceny oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 825120,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1173600,00 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 103200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 103200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tereny Zielone Marianna Kędziora Marek Kędziora Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811817789

7.3.3) Ulica: Długa 91

7.3.4) Miejscowość: Mareza

7.3.5) Kod pocztowy: 82-500

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 103200,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-12-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi