Wykonanie dokumentacji projektowo–kosztorysowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania „Modernizacja sieci komputerowych LAN w jednostkach Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie”
Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00213507
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-20 08:40
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7391040006
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacjąLokalna sieć komputerowa
Wykonawcy
10 przyznanych
DAMIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOlsztyn, PL
28 782 PLNDAMIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOlsztyn, PL
21 033 PLNJACEK BIAŁONOGAZłotów, PL
35 100 PLNDAMIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOlsztyn, PL
26 014,5 PLNJACEK BIAŁONOGAZłotów, PL
25 500 PLNJACEK BIAŁONOGAZłotów, PL
24 000 PLNJACEK BIAŁONOGAZłotów, PL
24 800 PLNDAMIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOlsztyn, PL
33 210 PLNJACEK BIAŁONOGAZłotów, PL
22 300 PLNJACEK BIAŁONOGAZłotów, PL
25 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.