Prace modernizacyjne w budynku biurowym przy Nadleśnictwie Waliły wraz z montażem pompy ciepła i fotowoltaiki

Nadleśnictwo Waliły

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00679108
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00679108/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-31 07:37
Lokalizacja
Waliły-Stacja, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2e6a2dca-3140-4cf1-a34b-d65c071e39f1
Identyfikator
5420212792
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie kotłówRoboty instalacyjne elektryczneInstalacje zasilania elektrycznegoInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00679108 z dnia 2024-12-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace modernizacyjne w budynku biurowym przy Nadleśnictwie Waliły wraz z montażem pompy ciepła i fotowoltaiki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Waliły

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050511730

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Białostocka 3

1.5.2.) Miejscowość: Waliły-Stacja

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-040

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: walily@bialystok.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://walily.bialystok.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/pn/lasy_walily

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace modernizacyjne w budynku biurowym przy Nadleśnictwie Waliły wraz z montażem pompy ciepła i fotowoltaiki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e6a2dca-3140-4cf1-a34b-d65c071e39f1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00679108

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00330654/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Prace modernizacyjne w budynku biurowym przy Nadleśnictwie Waliły wraz z montażem pompy ciepła i fotowoltaiki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00635305

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.22.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest:
1) Montaż fotowoltaiki wraz z niezbędną infrastrukturą w budynku Nadleśnictwa Waliły przy ul. Białostockiej 3,
2) Montaż fotowoltaiki wraz z niezbędną infrastrukturą w budynku kancelarii Leśnictw przy ul. Białostockiej 5,
3) Budowa maszynowni z powietrzną pompą ciepła typu monoblok w budynku kancelarii leśnictw przy ul. Białostockiej 5,
4) Wykonanie termoizolacji budynku kancelarii leśnictw przy ul. Białostockiej 5,
5) Wykonanie prac remontowo – budowlanych w budynku kancelarii leśnictw przy ul. Białostockiej 5.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8 do SWZ oraz załączniku nr 9 do SWZ

Roboty budowlane będące przedmiotem zamówienia należy wykonać zgodnie z:
1) projektem wykonawczym,
2) przedmiarem robót,
3) obowiązującymi przepisami prawa,
4) zasadami sztuki budowlanej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostaje unieważnione na mocy art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.

Wartość oferty z najniższą ceną spośród nieodrzuconych wynosi: 1 828 779,82 zł brutto i przekracza kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia tj.: 1 605 159,22 zł brutto
2024-12-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane