Budowa schodów komunikacyjnych pomiędzy O/M Kopernika a ul. Podgórną

Gmina Miasto Chełmno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00213650
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00213650/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-20 09:28
Lokalizacja
Chełmno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e9dd293b-dc12-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8751003167
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie stabilizacji gruntuRoboty rozbiórkowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00213650 z dnia 2022-06-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa schodów komunikacyjnych pomiędzy O/M Kopernika a ul. Podgórną

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Chełmno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118483

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dworcowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Chełmno

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-200

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: budownictwo@chelmno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://chelmno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/chelmno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa schodów komunikacyjnych pomiędzy O/M Kopernika a ul. Podgórną

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9dd293b-dc12-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00213650

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039206/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa schodów komunikacyjnych pomiędzy O/M Kopernika a ul. Podgórną. Szerokość schodów 120 cm; ilość stopni ok. 200 szt.; różnica wysokości ok 30 m

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TI.271.1-1.2022.PD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Nazwa postępowania: „Budowa schodów komunikacyjnych
pomiędzy O/M Kopernika a ul. Podgórną”
2. Zakres prac obejmuje:
2.1. Roboty przygotowawcze
2.2. Roboty rozbiórkowe
2.3. Roboty ziemne
2.4. Wykonanie podbudowy
2.5. Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej
2.6. Ułożenie obrzeży
2.7. Montaż balustrady
2.8. Montaż rur osłonowych na sieci gazowej
Szczegółowy zakres robót opisano w niżej wymienionych dokumentach:
1) dokumentacja budowlana;
2) przedmiar robót (dokument pomocniczy);

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na przedmiotowe postępowanie, w wyznaczonym terminie, nie wpłynęła żadna oferta.
2022-06-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane