Kompleksowa organizacja realizacji projektu budżetu obywatelskiego „FITNESS 40+ 50+ 60+” dla mieszkańców m.st. Warszawy - 3 części: Część 1 - FITNESS 40+ Część 2 - FITNESS 50+ Część 3 - FITNESS 60+
MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA Dzielnica Bemowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00213676
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-20 09:38
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi treningowe, poprawiające kondycję i w zakresie aerobiku
Wykonawcy
3 przyznane
NATALIA KRZEMIEŃSKAWarszawa, PL
11 250 PLNNATALIA KRZEMIEŃSKAWarszawa, PL
11 250 PLNNATALIA KRZEMIEŃSKAWarszawa, PL
11 250 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.