Prowadzenie spotkań konsultacyjnych dla osób z rodzin borykających się z problemem uzależnienia od alkoholu i prowadzenie zajęć psychoedukacyjnych dla osób współuzależnionych.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00679132
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00679132/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-31 07:46
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-961762a4-1f94-4ec8-9cbe-940e61ebbeb4
- Identyfikator
- 5861212048
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00679132 z dnia 2024-12-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Prowadzenie spotkań konsultacyjnych dla osób z rodzin borykających się z problemem uzależnienia od alkoholu i prowadzenie zajęć psychoedukacyjnych dla osób współuzależnionych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 002830332
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grabowo 2
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-265
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@mopsgdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mopsgdynia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10310751.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prowadzenie spotkań konsultacyjnych dla osób z rodzin borykających się z problemem uzależnienia od alkoholu i prowadzenie zajęć psychoedukacyjnych dla osób współuzależnionych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-961762a4-1f94-4ec8-9cbe-940e61ebbeb4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00679132
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035298/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Konsultacje dla osób z rodzin z problemem uzależnienia i prowadzenie zajęć psychoedukacji grupowej dla osób współuzależnionych, doświadczonych przemocą w rodzinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00633047
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MOPS.DZP.322.474/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 36960 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie spotkań konsultacyjnych dla osób z rodzin borykających się z problemem uzależnienia od alkoholu i prowadzenie zajęć psychoedukacyjnych dla osób współuzależnionych, doświadczonych przemocą domową tj. rodzin z historią doświadczeń traumatologicznych i/lub borykających się z trudnościami w bliskich relacjach. Zamawiający przewiduje, że w trakcie obowiązywania umowy zleci maksymalnie 336 godzin świadczenia przedmiotowej usługi, w tym:
1) liczba godzin konsultacji nie przekroczy 240, przy czym maksymalnie 5 godzin tygodniowo. 2) liczba godzin przeznaczonych na prowadzenie grupy psychoedukacyjnej nie przekroczy 96 godzin, przy czym maksymalnie przewidziano 2 godziny zajęć tygodniowo. 2. Zamawiający wymaga, aby jedna godzina świadczenia przedmiotowej usługi trwała maksymalnie 60 minut.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-12-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |