Opracowanie pełnozakresowej dokumentacji projektowej wraz z modernizacją placu zabaw Biała Śródmieście 2 w systemie „zaprojektuj i buduj”, w ramach zadania Budżetu Obywatelskiego.
Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00213755
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00213755/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-20 10:02
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e259a554-e0b9-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9372686990
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00213755 z dnia 2022-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie pełnozakresowej dokumentacji projektowej wraz z modernizacją placu zabaw Biała Śródmieście 2 w systemie „zaprojektuj i buduj”, w ramach zadania Budżetu Obywatelskiego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181741
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 1
1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.bielsko-biala.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.bielsko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://um-bielsko.logintrade.net/zapytania_email,87637,50753a9a0f0cae0852a2c25d962960e4.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie pełnozakresowej dokumentacji projektowej wraz z modernizacją placu zabaw Biała Śródmieście 2 w systemie „zaprojektuj i buduj”, w ramach zadania Budżetu Obywatelskiego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e259a554-e0b9-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00213755
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024961/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Przebudowa placu zabaw w trybie zaprojektuj-wybuduj w ramach Budżetu Obywatelskiego Osiedle Biała Śródmieście: Modernizacja placu zabaw „Biała Śródmieście 2”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00186762/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.60.2022.KS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
zamówienia Opracowanie pełnozakresowej dokumentacji projektowej wraz z modernizacją placu zabaw Biała Śródmieście 2 w systemie „zaprojektuj i buduj”,
w ramach zadania Budżetu Obywatelskiego.
Na wykonanie umowy składa się wykonanie:
Na przedmiotowe zadanie składa się wykonanie:
- kompletnej dokumentacji projektowej, zwanej dalej „Dokumentacją”;
– wszelkich robót budowlanych i montażowych związanych z modernizacją placu zabaw na podstawie opracowanego programu funkcjonalno-użytkowego.
Lokalizacja na działkach: o numerze ewidencyjnym 5298/2, położonej w obrębie Lipnik (własność Gminy Bielsko-Biała), o numerze ewidencyjnym 6372 położonej w obrębie Lipnik (własność Gminy Bielsko-Biała, użytkowanie wieczyste Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa) oraz o numerach ewidencyjnych 232/12, 351/3, 355/4, położonych
w obrębie Biała Miasto (własność Gminy Bielsko-Biała, użytkowanie wieczyste Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa) przy ulicy Broniewskiego funkcjonuje osiedlowy plac zabaw.
1.2.Przedmiot zamówienia określony jest szczegółowo w następujących załącznikach do nin. SWZ, które stanowią jej integralną część:
1) Wzór umowy – zał. nr 3 do SWZ;
2) Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU) wraz z załącznikami, stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112330-7 - Rekultywacja terenu
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 20.06.2022 r do godz. 09:00 nie wpłynęła żadna oferta.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |