Przebudowa urządzeń i sieci elektroenergetycznych związanych z realizacją inwestycji: Modernizacja stadionu sportowego w Pysznicy – w systemie "zaprojektuj i wybuduj”
GMINA PYSZNICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00213825
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00213825/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-20 10:27
- Lokalizacja
- Pysznica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e48a08ad-d284-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8652397341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00213825 z dnia 2022-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa urządzeń i sieci elektroenergetycznych związanych z realizacją inwestycji: Modernizacja stadionu sportowego w Pysznicy – w systemie "zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PYSZNICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409117
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 322
1.5.2.) Miejscowość: Pysznica
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-403
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 15 841 00 04
1.5.8.) Numer faksu: 15 841 00 17
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@pysznica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pysznica.bip.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pysznica.bip.gmina.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa urządzeń i sieci elektroenergetycznych związanych z realizacją inwestycji: Modernizacja stadionu sportowego w Pysznicy – w systemie "zaprojektuj i wybuduj”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e48a08ad-d284-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00213825
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00042056/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja stadionu sportowego w Pysznicy – przebudowa boiska piłkarskiego, budowa kompleksu lekkoatletycznego oraz budynku zaplecza socjalnego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00157044/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.III.271.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z: Przebudową urządzeń i sieci elektroenergetycznych związanych z realizacją inwestycji: Modernizacja stadionu sportowego w Pysznicy – przebudowa boiska piłkarskiego, budowa kompleksu lekkoatletycznego oraz budynku zaplecza socjalnego; w systemie "zaprojektuj i wybuduj”.
Prace projektowe i roboty budowlane należy wykonywać stosując zapisy i wymagania zawarte w „Warunkach Usunięcia Kolizji” wydanych przez PGE Dystrybucja S.A., znak pisma RE5/RM/ŁA/14/2021 z dnia 15.03.2021 r. stanowiącymi załącznik nr 8 do niniejszej SWZ.
Przebudowane urządzenia i sieci elektroenergetyczne nie mogą kolidować z projektowanymi obiektami stadionu sportowego i budynku zaplecza socjalnego. Niezbędna dokumentacja projektowa stadionu stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Zakres robót obejmuje:
a) Uzyskanie decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego.
b) Opracowanie mapy do celów projektowych.
c) Opracowanie i uzgodnienie koncepcji przebudowy z Zamawiającym i PGE Dystrybucja S.A.
d) Opracowanie projektu budowlanego wraz z niezbędnymi uzgodnieniami.
e) W przypadku konieczności robót na działkach osób trzecich uzyskanie pisemnych uzgodnień, umów, decyzji, oświadczeń, zezwoleń z wszystkimi właścicielami nieruchomości; niezbędnych do przedstawienia w oświadczeniu o prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane.
f) Przygotowanie dokumentów niezbędnych do zawarcia z PGE Dystrybucja S.A. umowy określającej sposób i warunki usunięcia kolizji (umowa usunięcia kolizji).
g) Przygotowanie kompletnego wniosku, wraz z załącznikami do uzyskania pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót.
h) Uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę lub dokonanie skutecznego zgłoszenia robót.
i) Opracowanie projektów technicznych we wszystkich branżach oraz Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych dla każdej branży. Projekty techniczne i STWiORB wymagają akceptacji Zamawiającego.
j) Opracowanie przedmiarów robót i kosztorysu inwestorskiego.
k) Opracowanie i zatwierdzenie projektu czasowej organizacji ruchu na czas wykonywania robót.
l) Opracowanie i uzgodnienie z Zamawiającym i PGE Dystrybucją harmonogramu robót.
m) Organizacja zaplecza budowy.
n) Wykonanie robót budowlanych zgodnie z Projektem wykonawczym z uwzględnieniem:
- przygotowanie terenu budowy,
- budowa, utrzymanie i rozbiórka zaplecza budowy,
- zabezpieczenie i ochrona placu budowy,
- uporządkowanie placu budowy po zakończeniu robót,
- zabezpieczenie mienia zgromadzonego na placu budowy,
- usunięcie powstałych w czasie wykonywania robót odpadów w sposób zgodny z zapisami Ustawy o Odpadach oraz Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach,
- koszt prac geodezyjnych i geotechnicznych w tym wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
- wykonanie innych robót i czynności, które były do przewidzenia na etapie przygotowania oferty, wynikających z Prawa Budowlanego, Polskich Norm, zasad wiedzy i sztuki budowlanej,
- odbiór inwestycji z udziałem PGE Dystrybucja S.A.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315500-3 - Instalacje średniego napięcia
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 216111,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 216111,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 216111,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA PRODUKCYJNO – HANDLOWO – USŁUGOWA „ENERGOSERWIS” JUSTYNA TRAWIŃSKA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 180870430
7.3.3) Ulica: Sanowa 36
7.3.4) Miejscowość: Pysznica
7.3.5) Kod pocztowy: 37-403
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 216111,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2022-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |