Dostosowanie budynku Tarnogórskiego Centrum Kultury przy ulicy Jana III Sobieskiego 7 w Tarnowskich Górach do wymagań ppoż. zgodnie z ekspertyzą - Etap II
Tarnogórskie Centrum Kultury
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00213928
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00213928/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-20 10:59
- Lokalizacja
- Tarnowskie Góry, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-df054b96-ba32-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 6452265763
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00213928 z dnia 2022-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynku Tarnogórskiego Centrum Kultury przy ulicy Jana III Sobieskiego 7 w Tarnowskich Górach do wymagań ppoż. zgodnie z ekspertyzą - Etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Tarnogórskie Centrum Kultury
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 277682973
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana III Sobieskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Tarnowskie Góry
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 322852734
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@tck.net.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tck.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Samorządowa Instytucja Kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie budynku Tarnogórskiego Centrum Kultury przy ulicy Jana III Sobieskiego 7 w Tarnowskich Górach do wymagań ppoż. zgodnie z ekspertyzą - Etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df054b96-ba32-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00213928
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000586/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Dostosowanie budynku TCK do wymagań ppoż. zgodnie z ekspertyzą – Etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00119240/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WO.271.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 323071,52 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana obejmująca realizację zadania pn. „Dostosowanie budynku Tarnogórskiego Centrum Kultury przy ulicy Jana III Sobieskiego 7 w Tarnowskich Górach do wymagań ppoż. zgodnie z ekspertyzą – Etap II”
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
a) dostawę i montaż okien,
b) dostawę i montaż rolet,
c) przebudowę schodów na scenę w sali widowiskowej,
d) demontaż istniejących drzwi antypanicznych wraz z naświetlem do ponownego zamontowania,
e) rozbiórkę fragmentu nawierzchni z kostki granitowej – do ponownego wykorzystania, usunięcie podbudowy pod kostkę wraz z korytowaniem do projektowanego poziomu, izolacje przeciwwilgociowe,
f) wykucie otworu na dodatkowe drzwi wyjściowe z Sali widowiskowej w ścianie zewnętrznej, poprzedzone osadzeniem nadproża stalowego,
g) przeniesienie hydrantów,
h) roboty towarzyszące
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ, tj.:
- dokumentacja projektowa wraz z opisem przedmiotu zamówienia oraz opisem systemu sterowania kurtynami - załącznik nr 1a-c do SWZ;
- przedmiary robót - załącznik nr 8a-8c do SWZ;
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - załącznik nr 9 do SWZ.
- Projektowane postanowienia umowy - Wzór umowy załącznik nr 7.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45233340-4 - Fundamentowanie ścieżek ruchu pieszego
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do przedmiotowego postępowania wpłynęła 1 oferta - Wykonawca: BM Budowa Sp. z o.o., z siedzibą: ul. Kolista 25, 40-486 Katowice., która na podstawie kryteriów określonych w SWZ została wybrana jako najkorzystniejsza. W dniu 20 czerwca 2022 roku, po powzięciu przez Zamawiającego informacji, iż Wykonawca wniósł wadium po terminie składania ofert, Zamawiający unieważnił czynność wyboru najkorzystniejszej oferty, a ofertę Wykonawcy na mocy art. 226 ust.1 pkt 14 odrzuciłSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |