Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla całorocznego krytego lodowiska przy ul. Ludwika Błażka w Inowrocławiu

Miasto Inowrocław

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00679147
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00679147/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-31 07:50
Lokalizacja
Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-af599880-7b5b-4a36-9f74-a0d4b505556a
Identyfikator
5562638408
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ MICHALAKJarocin, PL · lot 0
172 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00679147 z dnia 2024-12-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla całorocznego krytego lodowiska przy ul. Ludwika Błażka w Inowrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Inowrocław

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350725

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Ratuszowa 36

1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@inowroclaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.inowroclaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://inowroclaw.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla całorocznego krytego lodowiska przy ul. Ludwika Błażka w Inowrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af599880-7b5b-4a36-9f74-a0d4b505556a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00679147

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00587588

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.1.45.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę całorocznego krytego lodowiska przy ul. Ludwika Błażka w Inowrocławiu, na terenie działek 7/22, 2/36, 2/39, 2/41, 2/43, obręb 0002, jednostka ewidencyjna: 040701_1 Inowrocław – M, zgodnie z wytycznymi Zamawiającego zawartymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załącznikach do niej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 172000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 172200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 172200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU MIDAS DARIUSZ MICHALAK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 300415051

7.3.3) Ulica: Słoneczna

7.3.4) Miejscowość: Jarocin

7.3.5) Kod pocztowy: 63-200

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 172200,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 155 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca wykona przedmiot umowy w terminie:
1) wykonanie koncepcji projektowej wraz z wizualizacjami – do 21 dni od dnia zawarcia umowy;
2) wykonanie projektu budowlanego wraz ze złożeniem wniosku o uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę – do 90 dni od dnia zawarcia umowy;
3) wykonanie projektu technicznego oraz pozostałej części dokumentacji projektowej - do 155 dni od dnia zawarcia umowy;
4) uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę - do 155 dni od dnia zawarcia umowy.
2024-12-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi