„Wykonanie nowych odwiertów i studni dla SUW przy ul. Na Skraju (II Etap)”.

Gmina Milanówek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00213958
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00213958/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-20 11:06
Lokalizacja
Milanówek, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4238d89c-dc0d-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5291799245
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie studniWiercenie studni wodnychFundamentowanie i wiercenie studni wodnychRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty budowlaneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad robotami budowlanymiNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi geologiczneWiertnicze usługi inżynieryjneUsługi nadzorowania wierceń

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00213958 z dnia 2022-06-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie nowych odwiertów i studni dla SUW przy ul. Na Skraju (II Etap)”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Milanówek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269150

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 45

1.5.2.) Miejscowość: Milanówek

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-822

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@milanowek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.milanowek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://milanowek.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie nowych odwiertów i studni dla SUW przy ul. Na Skraju (II Etap)”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4238d89c-dc0d-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00213958

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003895/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Wykonanie nowych odwiertów i studni dla SUW przy ul. Na Skraju (II Etap)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00179492/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Sygnatura: ZP.271.2.10.2022.JS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadanie realizowanego w formule ,,zaprojektuj i wybuduj’’ w podziale na IV zadania tj.:
­ dla zadania numer I - opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej na budowę dwóch nowych odwiertów i studni głębinowych (oligoceńskich) dla Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Na Skraju oraz dokumentacji projektowej dostosowania układu technologii SUW do nowej wody surowej w Milanówku;
­ dla zadania numer II - budowę dwóch nowych odwiertów i studni głębinowych (oligoceńskich) dla Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Na Skraju w Milanówku;
­ dla zadania numer III - budowę nowych sieci oraz dostosowanie układu technologii SUW na ul. Na Skraju w Milanówku;
­ dla zadania numer IV - Wykonanie nadzoru autorskiego przez projektanta zgodnie z prawem budowlanym oraz wykonanie nadzoru hydrogeologicznego.
2. Zamawiający dopuszcza, po wcześniejszym uzyskaniu jego akceptacji, wskazanie w dokumentacji na znak towarowy, patent lub pochodzenie z uzasadnionych względów technologicznych, ekonomicznych lub organizacyjnych, albo – jeżeli obowiązek taki wynika z odrębnych przepisów. W takim przypadku Wykonawca jest zobowiązany umieścić dopisek: „dopuszcza się stosowanie rozwiązań równoważnych” (zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy Pzp ). Projektant zobowiązany jest zawrzeć w dokumentacji określenia precyzujące wymogi w kwestii równoważności tj. podać kryteria równoważności.
3. Szczegółowo opis przedmiotu zamówienia został określony w Program funkcjonalno-użytkowy, dalej w treści jako ,,PFU’’ stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262220-9 - Wiercenie studni wodnych

45262200-3 - Fundamentowanie i wiercenie studni wodnych

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45000000-7 - Roboty budowlane

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71351910-5 - Usługi geologiczne

71331000-7 - Wiertnicze usługi inżynieryjne

76431500-8 - Usługi nadzorowania wierceń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu, do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert, tj.: do dnia 13 czerwca 2022 r. do godz. 10:00 nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2022-06-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane