Wykonanie instalacji oddymiania klatek schodowych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: ,,Przebudowa budynku Przedszkola Publicznego nr 3 w Górze”

Gmina Góra

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00214106
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00214106/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-20 11:48
Lokalizacja
Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e27b44c8-d12f-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6931940518
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInne instalacje elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

Andrzej Ostrowski SETIA INWESTWołów, PL · lot 0
46 468,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00214106 z dnia 2022-06-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie instalacji oddymiania klatek schodowych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: ,,Przebudowa budynku Przedszkola Publicznego nr 3 w Górze”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Góra

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050669

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 1

1.5.2.) Miejscowość: Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 065 544 36 00

1.5.8.) Numer faksu: +48 065 543 26 58

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szendryk@gora.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gora.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gora.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie instalacji oddymiania klatek schodowych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: ,,Przebudowa budynku Przedszkola Publicznego nr 3 w Górze”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e27b44c8-d12f-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00214106

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023632/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.35 Wykonanie instalacji oddymiania klatek schodowych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: ,,Przebudowa budynku Przedszkola Publicznego nr 3 w Górze"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00155005/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.48.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 40501,29 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie robót budowlanych w zakresie systemu instalacji oddymiania klatek schodowych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: ,,Przebudowa budynku Przedszkola Publicznego nr 3 w Górze”
Uwaga: roboty dotyczące systemu instalacji oddymiania będą prowadzone równolegle z Wykonawcą robót budowlanych dotyczących przebudowy budynku Przedszkola Publicznego nr 3 i nie wpływają na prowadzonego przez niego prace. Wykonawca wyłoniony w niniejszym postępowaniu będzie zobligowany do skoordynowania prac z generalnym wykonawcą zadania.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie systemu oddymiania dwóch klatek schodowych dla automatycznego otwierania drzwi wejściowych do budynku (napowietrzanie) Przedszkola Publicznego nr 3 w Górze, ul. Piastów 7. Instalacja ma być wyposażona w nowe centrale typu RZN 4408M na klatce schodowej głównej oraz RZN4404 na klatce schodowej bocznej, które będą sterować pracą istniejących klap oddymiających oraz siłownikami do otwierania drzwi wraz z czujkami. Centrale należy zamontować w miejsce starych centrali, które należy zdemontować. Wykonany system należy zaprogramować, wyregulować i uruchomić jako kompletny, tj. współpraca klap oddymiających z automatycznym otwieraniem drzwi. Zakres przewidzianych do wykonania prac nie obejmuje wymiany istniejących klap oddymiających wraz z siłownikami.
Zakres robót obejmuje m.in.:
- wykucie bruzd dla przewodów wtynkowych w cegle, zaprawienie bruzd – ok. 203,00 m
- przewody kabelkowe o łącznym przekroju żył do 7,5 mm2 – ok. 122 m,
- przebijanie otworów śr. 25 mm - 7 otworów,
- przewody kabelkowe o łącznym przekroju żył do 7,5 mm2 wciągane do rur –ok. 76,00 m, 56,00 m, 137,00 m,
-montaż centrali oddymiania -RZN 4408-M – 1 szt.,
- montaż centrali oddymiania - RZN 4404-M – 1szt.,
-aparaty elektryczne o masie do 2,5 kg – optyczno-konwencjonalna czujka dymu - 4 szt.,
- aparaty elektryczne o masie do 2,5 kg - przycisk oddymiania w zabudowie aluminiowej – 4 szt.,
Aparaty elektryczne o masie do 2,5 kg – przycisk przewietrzania podtynkowy z wkładką i kluczem, puszka rozgałęźna – 1 szt., puszka przelotowo-rozgałęźna – 4 szt., przekaźnik NO/NC – 2 szt.,
-montaż napędu drzwiowego wraz z regulacją – 3 szt.,
- wyposażenie drzwi o elektrozaczep rewersyjny - 24 V - 3 szt.,
- uruchomienie oraz programowanie systemu przewietrzania - 1 kpl.

Dokładny opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa wraz z uzupełniającymi ją przedmiarami robót oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, wszelkie postanowienia SWZ wraz z pytaniami i odpowiedziami, jeżeli takie padły w postępowaniu i zostały opublikowane na stronie, na której postępowanie było prowadzone.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46468,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 55030,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 46468,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Andrzej Ostrowski SETIA INWEST

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 917118819

7.3.3) Ulica: ul. Wincentego Witosa 1

7.3.4) Miejscowość: Wołów

7.3.5) Kod pocztowy: 56-100

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 46468,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-06-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane