Kompleksowa budowa pompowni wody w Łanach Wielkich

Gmina Sośnicowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00214111
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00214111/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-20 11:49
Lokalizacja
Sośnicowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-87adda43-e19f-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
9691422687
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Budynki modułowe i przenośneRoboty budowlaneRoboty w zakresie uzdatniania wodyRoboty pomocnicze w zakresie wodociągówRoboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00214111 z dnia 2022-06-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa budowa pompowni wody w Łanach Wielkich

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sośnicowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257788

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 19

1.5.2.) Miejscowość: Sośnicowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-153

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@sosnicowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://sosnicowice.i-gmina.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sosnicowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa budowa pompowni wody w Łanach Wielkich

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87adda43-e19f-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00214111

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003742/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Kompleksowa budowa pompowni wody w Łanach Wielkich

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00189287/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-8/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych pn.: ,,Kompleksowa budowa przepompowni wody w Łanach Wielkich".
2. Zakres rzeczowy robót obejmuje:
2.1 Budowa kontenerowej pompowni wody w miejscowości Łany Wielkie;
1) zakup, dostawa, montaż i uruchomienie pompowni kontenerowej zgodnie z projektem oraz decyzją nr 1220/21 z dnia 24.11.2021r.
2) wykonanie złącze kablowe realizowane przez TAURON w ramach odrębnej umowy. Realizacja linii kablowej zgodnie z dokumentacją projektową.
3) wykonanie kompletnych badań fizyko - chemicznych i biologicznych czystości wody i przedstawienie pozytywnych badań w min. 2 egz.;
4) wykonanie pomiaru ciśnień i wydajności pompowni,
5) zapewnienie obsługi geodezyjnej w trakcie budowy i inwentaryzacji powykonawczej w 3 egz.,
6) tymczasowe oznakowanie dróg i ulic na czas robót (jeżeli zajdzie taka potrzeba należy wykonać projekt organizacji ruchu; określa to protokół z narady koordynacyjnej),
7) połączenie z istniejącą siecią wodociągową - pod nadzorem przedstawiciela Zak ładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej z siedzibą w Sośnicowicach, ul. Powstańców 6,
8) w przypadku konieczności poboru wody z sieci wodociągowej - uzgodnienie zasad z właścicielem wodociągu i ponoszenie opłat z tego tytułu (do dokumentów odbiorowych należy dołączyć potwierdzenie uregulowania należności za pobraną wodę),
9) przeszkolenie pracownika ZGKiM Sośnicowice z zakresu obsługi pompowni,
10) wszystkie inne roboty określone w projekcie, normach branżowych, oraz wynikających z przeprowadzonych własnych oględzin i inwentaryzacji w terenie.
11) Prace montażowe należy wykonywać pod nadzorem użytkownika sieci tj. Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sośnicowicach (ZGKiM). Terminy wykonywania prac związanych z włączaniem nowobudowanego wodociągu do istniejącej sieci Wykonawca jest zobowiązany uzgadniać z ZGKiM z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.

2.2. Zamawiający przekaże Wykonawcy projekt wraz z pozwoleniem na budowę kontenerowej pompowni wody wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną w Łanach Wielkich przy ul. Bocznej i ul. Wiejskiej na działkach 138; 352/137; 636/210; 962/146; 1165/139.

2.3. Na wykonany przedmiot zamówienia Wykonawca udzieli co najmniej 60-miesięcznej rękojmi za wady od końcowego odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody

45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów

45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.), zwanej dalej ustawą Pzp, zgodnie z którym „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.

Uzasadnienie faktyczne:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonym w trybie podstawowym bez możliwości negocjacji nie została złożona żadna oferta.
2022-06-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane