Dostosowanie pomieszczeń w budynkach SP w Wilkowie oraz SP w Przedmościu w ramach projektu „Dostępna szkoła” – zadanie pn.: „Poprawa dostępności szkół Gminy Głogów w Wilkowie i Przedmościu.”
Gmina Głogów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00214251
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00214251/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-20 12:10
- Lokalizacja
- Głogów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-41fd5fae-e239-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6931940487
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00214251 z dnia 2022-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie pomieszczeń w budynkach SP w Wilkowie oraz SP w Przedmościu w ramach projektu „Dostępna szkoła” – zadanie pn.: „Poprawa dostępności szkół Gminy Głogów w Wilkowie i Przedmościu.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Głogów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647311
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piaskowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Głogów
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76 836 55 55
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminaglogow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminaglogow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaglogow.bip.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie pomieszczeń w budynkach SP w Wilkowie oraz SP w Przedmościu w ramach projektu „Dostępna szkoła” – zadanie pn.: „Poprawa dostępności szkół Gminy Głogów w Wilkowie i Przedmościu.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41fd5fae-e239-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00214251
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019220/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Dostosowanie pomieszczeń w budynkach SP w Wilkowie oraz SP w Przedmościu w ramach projektu „Dostępna szkoła” – zadanie pn.: „Poprawa dostępności szkół Gminy Głogów w Wilkowie i Przedmościu.”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Dostępna szkoła”, który wdrażany jest w ramach IV Osi Priorytetowej Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (Działanie 4.1: Innowacje społeczne).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00190191/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 156168,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostosowanie/modernizacja pomieszczeń w budynkach Szkoły Podstawowej w Wilkowie oraz Szkoły Podstawowej w Przedmościu w ramach projektu „Dostępna szkoła” – zadanie pn.: „Poprawa dostępności szkół Gminy Głogów w Wilkowie i Przedmościu.”
2. Lokalizacja inwestycji: Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Wilkowie, ul. Głogowska 5A, gmina Głogów, województwo dolnośląskie oraz Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu, ul. Szkolna 3, gmina Głogów, województwo dolnośląskie.
3. Przedmiot zamówienie obejmuje:
1) Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Wilkowie:
- roboty budowlane, modernizacja – toaleta chłopięca/ WC dla osób niepełnosprawnych,
w tym min.: wyburzenie istniejących ścian działowych i okładzin ściennych i posadzkowych, demontaż istniejącej stolarki drzwiowej i naświetla oraz montaż nowych drzwi z adaptacją ościeża otworowego - węgarków (bez ingerencji w konstrukcję budynku), demontaż instalacji i urządzeń sanitarnych oraz elektrycznych, zamurowanie otworu po demontażu naświetli, wykonanie instalacji wewnętrznych sanitarnych i elektrycznych, wykonanie okładzin ściennych (tynki i okładziny wewnętrzne oraz malowanie), sufitów podwieszanych z płyt
g—k, wykonanie posadzek, instalacji/montażu armatury sanitarnej i wyposażenia elektrycznego (instalacje wod.-kan., c.o. wentylacji, elektryczna itp.) wraz z dostosowaniem do istniejących instalacji, montaż urządzenia systemu przyzywowego (alarmowo – sygnalizacyjnego),
- roboty budowlane – korytarz parter i I piętro, wprowadzeniu cokołu kontrastowego na ścianie poprzez malowanie (kontrastowanie kolorystyczne ścian przy zachowaniu istniejącej posadzki),
- roboty budowlane – hall parter: – wprowadzeniu cokołu kontrastowego na ścianie poprzez malowanie (kontrastowanie kolorystyczne ścian przy zachowaniu istniejącej posadzki),
- roboty budowlane - sala matematyczna i klasa 1 (parter) - wprowadzeniu cokołu kontrastowego na ścianie poprzez malowanie (kontrastowanie kolorystyczne ścian przy zachowaniu istniejącej posadzki, obniżenie punktów elektrycznych – osprzętu (oświetlenia, gniazd wtykowych) wraz z adaptacją instalacji elektrycznej,
2) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu:
- roboty budowlane - klatka schodowa, w tym min.: – uzupełnienie pochwytu „balustrady” na ścianie biegu górnego klatki schodowej, uzupełnieniu balustrady w przestrzeni pomiędzy słupem a dolnym biegiem schodowym, zabezpieczenie strefy przestrzeni pod schodami (zabudowa kratą ażurową stalową), oznakowanie biegów schodowych (pierwszy i ostatnie stopień schodów),
- roboty budowlane – WC dla osób niepełnosprawnych, w tym min.: – wyburzenie istniejących ścian działowych i okładzin ściennych i posadzkowych, demontaż istniejącej stolarki drzwiowej i montaż nowych drzwi, demontaż instalacji i urządzeń sanitarnych oraz elektrycznych, wymurowanie nowych ścian działowych, wykonanie instalacji wewnętrznych sanitarnych i elektrycznych, wykonanie okładzin ściennych (tynki i okładziny wewnętrzne oraz malowanie), sufitów podwieszanych z płyt g—k, wykonanie posadzek i uzupełnienie posadzek z wykładzin homogenicznych, instalacja/montaż armatury sanitarnej i wyposażenia elektrycznego (instalacje wod.-kan., elektryczna itp.) wraz z dostosowaniem istniejących instalacji, montaż urządzenia systemu przyzywowego (alarmowo – sygnalizacyjnego),
-roboty budowlane – kuchnia/stołówka, w tym min: – dostosowanie wysokości otworu okiennego do wymagań modelu MDS, wymiana stolarki okiennej – okna gilotynowego wraz z montażem blatu podawczego,
- roboty budowlane– korytarz I piętro, w tym min.: – wymiana wykładziny PCV wraz przygotowaniem podłoża, ułożenie nowej posadzki z wykładziny homogenicznej z wprowadzeniem cokołu,
- roboty budowlane– hall I piętro: wprowadzeniu cokołu kontrastowego na ścianie poprzez malowanie,
- roboty budowlane– korytarz z hallu I piętro:– wprowadzeniu cokołu kontrastowego na ścianie poprzez malowanie,
- roboty budowlane– sala 304 i 305: – wprowadzeniu cokołu kontrastowego na ścianie poprzez malowanie,
- roboty budowlane– sala 214 i 107:– obniżenie punktów elektrycznych – osprzętu (oświetlenia, gniazd wtykowych) wraz z adaptacją instalacji elektrycznej,
- roboty budowlane– sala 214 i 107:– obniżenie punktów elektrycznych – osprzętu (oświetlenia, gniazd wtykowych) wraz z adaptacją instalacji elektrycznej,
- roboty budowlane– hall parter: – wprowadzeniu cokołu kontrastowego na ścianie poprzez malowanie.
4. Na podstawie ustawy Prawo budowlane zakres realizacji prac objętych przedmiotem zamówienia nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę oraz zgłoszenia w organie administracji architektoniczno-budowlanej Starostwa Powiatowego w Głogowie.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 (Dokumentacja techniczna) do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45431000-7 - Kładzenie płytek
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne.Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2021 poz. 1129 ze zm.) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne.
W przedmiotowym postępowania nie wpłynęła żadna oferta.
| 2022-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |