TERMOMODERNIZACJA ZESPOŁU SZKÓŁ SPOŁECZNYCH W BIELAWIE PRZY UL. S. ŻEROMSKIEGO 1.

SAMODZIELNE KOŁO TERENOWE NR 92 SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO W BIELAWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00214433
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00214433/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-20 12:48
Lokalizacja
Bielawa, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-31a9acbc-b0e7-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
8821208556
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneSłoneczne moduły fotoelektryczneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty przygotowawcze do świadczenia usługRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie budynkówWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie infrastruktury okablowaniaIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeUsługi instalowania sprzętu do przesyłu energii elektrycznej

Wykonawcy

1 przyznane

ZOMER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrusice, PL · lot 0
6 200 698,34 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00214433 z dnia 2022-06-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
TERMOMODERNIZACJA ZESPOŁU SZKÓŁ SPOŁECZNYCH W BIELAWIE PRZY UL. S. ŻEROMSKIEGO 1.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNE KOŁO TERENOWE NR 92 SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO W BIELAWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890050075

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Bielawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-260

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 607237993

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dorota.wild@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zssbielawa.edupage.org/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

TERMOMODERNIZACJA ZESPOŁU SZKÓŁ SPOŁECZNYCH W BIELAWIE PRZY UL. S. ŻEROMSKIEGO 1.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31a9acbc-b0e7-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00214433

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Termomodernizacja Zespołu Szkół Społecznych w Bielawie na ul. S. Żeromskiego 1 - RPDS.03.03.01-IZ.00-02-414/20 R2

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00105698/04

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/SKT/LEGE/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 5046273,34 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie remontu i termomodernizacji budynku dydaktycznego należącego do Samodzielnego Koła Terenowego nr 92 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Bielawie.
2) W zakres prac objętych zamówieniem, wchodzi:
• Ocieplenie ścian zewnętrznych.
• Ocieplenie ścian w gruncie.
• Docieplenie stropodachu nad sala gimnastyczną.
• Docieplenie stropu strychu.
• Docieplenie dachu nad zabudowanym tarasem.
• Wymiana stolarki okiennej.
• Wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej.
• Wymiana stolarki drzwiowej wewnętrznej sąsiadującej z pomieszczeniem nieogrzewanym strychu.
• Wymiana instalacji centralnego ogrzewania.
• Wymiana instalacji ciepłej wody użytkowej.
• Wymiana źródła ciepła na wysokosprawną powietrzną pompę ciepła + kocioł gazowy kondensacyjny z kompletnym osprzętem i armaturą grzewczą oraz automatyką pogodową.
• Wykonanie instalacji wentylacji zdecentralizowanej z odzyskiem ciepła w salach lekcyjnych oraz pomieszczeniach biurowych.
• Wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła opartej o centralę wentylacją w pomieszczeniu sali gimnastycznej.
• Wymianę oświetlenia na LED-owe.
• Instalacja PV.
• Wprowadzenie automatyki sterującej systemem c.o., c.w.u., wentylacji, oświetleniem oraz produkcją PV.
• Osuszenia ścian piwnic.
• Demontaż zbędnych elementów stolarskich lub konstrukcyjnych typu zabudowy kaloryferów, obudowy, skrzynki, stelaże itp.
• Tynkowanie, uzupełnianie tynków wewnętrznych i malowanie.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady jego realizacji zawierają następujące dokumenty:
• Wzór umowy – załącznik nr 9 do SWZ.
• Dokumentacja projektowo techniczna, w tym audyt energetyczny, stanowiące razem Załącznik nr 10 do SWZ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45321000-3 - Izolacja cieplna

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

51112100-1 - Usługi instalowania sprzętu do przesyłu energii elektrycznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6200698,34 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7828989,47 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6200698,34 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "ZOMER Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9151800654

7.3.3) Ulica: ul. Kwiatowa 37 Skokowa

7.3.4) Miejscowość: Prusice

7.3.5) Kod pocztowy: 55-110

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

ERBIS E. Mucha, J. Nelec Sp. k., roboty budowlane, 30 %

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6200698,34 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-01-31
2022-06-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane