Przebudowa nawierzchni drogi gminnej w m. Bogdaj dz. nr 186, 736 i 978

Gmina Sośnie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00214710
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00214710/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-20 13:51
Lokalizacja
Sośnie, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-63366bd4-e18a-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6222564456
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00214710 z dnia 2022-06-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa nawierzchni drogi gminnej w m. Bogdaj dz. nr 186, 736 i 978

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sośnie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855038

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wielkopolska 47

1.5.2.) Miejscowość: Sośnie

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-435

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sosnie@sosnie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sosnie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.sosnie.4bip.pl/index.php?idg=3&id=251&x=5&y=1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa nawierzchni drogi gminnej w m. Bogdaj dz. nr 186, 736 i 978

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63366bd4-e18a-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00214710

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00001027/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa nawierzchni drogi gminnej w m. Bogdaj dz. nr 186, 736, 978

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00188664/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa nawierzchni drogi gminnej w m. Bogdaj dz. nr 186, 736 i 978. Zadanie polega na przebudowie nawierzchni drogi gminnej poprzez zmianę nawierzchni jezdni gruntowo-tłuczniowej i gruntowej na nawierzchnię bitumiczną z tłuczniowymi poboczami. Droga ma szerokość 4,00 m, pobocza po 0,5 m.
Konstrukcja nawierzchni jezdni:
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S gr. 5,0 cm,
- warstwa podbudowy zasadniczej górnej z kruszywa łamanego stabilizowanego
mechanicznie gr. 8 cm o uziarnieniu ciągłym 0/31,5 mm,
- warstwa podbudowy zasadniczej dolnej z kruszywa łamanego stabilizowanego
mechanicznie gr. 15 cm o uziarnieniu ciągłym 31,5/63 mm – warstwa częściowo istniejąca,
- warstwa odsączającą z piasku średnioziarnistego gr. 10,0 cm – warstwa częściowo istniejąca.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości: 402 250,00 zł brutto - oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 857553,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 857553,88 PLN

2022-06-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane