Przebudowa drogi powiatowej nr 4497P Przykona-Dobra w m. Długa Wieś - budowa chodnika -II etap

Zarząd Dróg Powiatowych w Turku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00214917
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00214917/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-20 14:31
Lokalizacja
Turek, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b823cde5-baf9-11ec-9f44-6e63702cb2f7
Identyfikator
6681719792
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF ROSIAKWładysławów, PL · lot 0
398 576,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00214917 z dnia 2022-06-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 4497P Przykona-Dobra
w m. Długa Wieś - budowa chodnika -II etap

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Turku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311080366

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolska Szosa 64

1.5.2.) Miejscowość: Turek

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-700

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 63 222 31 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@powiat.turek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdp.bip.powiat.turek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/ , http://zdp.bip.powiat.turek.pl/zamowienia_publiczne/10021/status/rodzaj/wzp/zwr/0/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie i bieżące utrzymanie dróg i mostów na terenie powiatu

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 4497P Przykona-Dobra
w m. Długa Wieś - budowa chodnika -II etap

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b823cde5-baf9-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00214917

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035966/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa drogi powiatowej nr 4497P Przykona-Dobra w m. Długa Wieś - budowa chodnika -II etap

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00125172/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.271.05/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa drogi powiatowej nr 4497P Przykona-Dobra
w m. Długa Wieś - budowa chodnika -II etap w zakresie:


1. roboty pomiarowe,
2. roboty remontowe-cięcie piłą nawierzchni-wzdłuż projektowanego chodnika,
3. rozbiórka nawierzchni wzdłuż projektowanego chodnika,
4. usuniecie w-wy humusu ,
5. wykopy pod koryto koparkami
6. wykonanie nasypów z materiału dowiezionego (Po,Pr,Ż) wraz z zakupem i dowozem materiału,
7. profilowanie i zagęszczenie podłoża,
8. podbudowy betonowe pod zjazdy i chodnik,
9. krawężniki betonowe wraz z wykonaniem ławy betonowej z oporem pod krawężnik i ściek przykrawężnikowy,
10. obrzeża betonowe,
11. ścieki uliczne betonowe z dwóch rzędów kostki betonowej,
12. nawierzchnia chodnikowa z kostki brukowej betonowej bezfazowej,
13. nawierzchni zjazdów z kostki brukowej betonowej bezfazowej,
14. w-wa ścieralna z betonu asfaltowego– odtworzenie nawierzchni pomiędzy istniejącą nawierzchnią a projektowanym ściekiem,
15. wykonanie kanałów z rur kanalizacyjnych łączonych na wcisk ,
16. ustawienie studni rewizyjnych betonowych,
17. studzienki ściekowe uliczne betonowe z gotowych elementów z osadnikiem bez syfonu,
18. przykanaliki do kolektora z rur kanalizacyjnych,
19. planowanie skarp i obsianie humusem.


Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa:
a) Kosztorys ofertowy- załącznik do SWZ
b) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - załącznik do SWZ
c) Dokumentacja projektowa - załącznik do SWZ
d) Projektowane postanowienia umowy (projekt umowy)– załącznik do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 398576,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 423801,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 398576,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Krzysztof Rosiak prowadzący działalność pod firmą VIA Krzysztof Rosiak

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: VIA Leonia Sp z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 383940752

7.3.4) Miejscowość: Stefania

7.3.5) Kod pocztowy: 62-710

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 398576,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-06-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane