Park Kulturowy Wzgórze Staromiejskie w Krośnie
Gmina Miasto Krosno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00215062
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00215062/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-20 15:04
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ccc020f-e1a9-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6840013798
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00215062 z dnia 2022-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Park Kulturowy Wzgórze Staromiejskie w Krośnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Krosno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440809
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lwowska 28a
1.5.2.) Miejscowość: Krosno
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.krosno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krosno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/krosno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Park Kulturowy Wzgórze Staromiejskie w Krośnie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ccc020f-e1a9-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00215062
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022500/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Rewitalizacja parku przy ul. Piastowskiej w Krośnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00189637/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.38.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa zabytkowego ceglanego muru klasztornego pełniącego funkcję ogrodzenia terenu klasztoru O.O. Franciszkanów od strony ul. Fortecznej wraz z budową ściany oporowej na działkach o numerach ewidencyjnych 2139/1, 2126 położonych w Krośnie (obręb: Śródmieście).
Powyższe przedsięwzięcie inwestycyjne będzie polegać na:
a) rozbiórce istniejącego muru ceglanego wraz z fundamentami na długości około 56 m,
b) budowie ściany oporowej (zabezpieczenie zbocza) na przestrzennej ściance palowej z mikropali ϕ 300 mm zbrojonych kształtownikami stalowymi (44 szt.),
c) odbudowie zabytkowego muru ceglanego na długości około 56 m,
d) budowie drenażu wzdłużnego (urządzenia melioracji wodnej) na długości muru objętego opracowaniem wraz z budową przyłącza kanalizacji deszczowej ϕ 200 mm z PVC,
e) odbudowie nasypu za murem oporowym (od strony klasztoru),
f) zabezpieczeniu rurami osłonowymi (dwudzielnymi) istniejących kabli elektroenergetycznych w miejscach kolizji,
g) zabezpieczeniu rurą osłonową stalową dwudzielną kanalizacji sanitarnej ks 200,
h) odbudowie nawierzchni chodnika, rozebranego w celu wykonania robót j.w;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączonym do SWZ Projekcie budowlanym, Projekcie wykonawczym, Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót.
Zamawiający, zgodnie z art. 95 ustawy Pzp oraz art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy, wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia: roboty ziemne, zbrojarskie, betoniarskie oraz roboty murarskie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212360-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów sakralnych
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45262510-9 - Roboty kamieniarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta dotycząca ww. postępowania.W związku z tym Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych. Zgodnie z jego treścią Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |