Spotkajmy się w bibliotece " przebudowa zabytkowej siedziby Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice
Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice im. ks. Franciszka Siarczyńskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00215209
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00215209/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-20 16:42
- Lokalizacja
- Kozienice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8cdd160d-e01f-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8121031713
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00215209 z dnia 2022-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Spotkajmy się w bibliotece " przebudowa zabytkowej siedziby Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice im. ks. Franciszka Siarczyńskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670225384
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Kochanowskiego
1.5.2.) Miejscowość: Kozienice
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-900
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bpgkozienice@o2.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://biblioteka-kozienice.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
przetargi.pzpkozienice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Spotkajmy się w bibliotece " przebudowa zabytkowej siedziby Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8cdd160d-e01f-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00215209
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00186907/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.7011.63.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4553308,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i remont zabytkowego budynku Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice zlokalizowanego przy ul. Jana Kochanowskiego 22 w Kozienicach, na działce nr 3208. Zakres robót obejmuje korektę funkcji i układu części pomieszczeń, w tym roboty budowlane, instalacyjne
i wykończeniowe, przygotowawcze-demontażowo-rozbiórkowe, pomocnicze, towarzyszące, dostawę i montaż wyposażenia obiektu w nowe urządzenia, uruchomienie i przetestowanie zamontowanych urządzeń
i oprogramowania, wykonanie dojazdu i dojść do budynku, remont ogrodzenia, budowę altany śmietnikowej, montaż trezora do zwrotu książek, budowę oświetlenia terenu, odtworzenie zieleni po wykonaniu prac budowlanych, oraz uzyskanie prawomocnego pozwolenia na użytkowanie.
Roboty będą prowadzone na obiekcie wpisanym do rejestru zabytków byłego województwa radomskiego prawomocną decyzją WKZ w Radomiu z dnia 10.04.1986r. pod nr rejestru 340/A/86. Wykonawca zobowiązany jest realizować przedmiot umowy ściśle wg zaleceń Konserwatora Zabytków i przekazanej dokumentacji projektowej oraz z uwzględnieniem wymogów przepisów prawa regulujących zasady prowadzenia robót budowlanych na tego typu obiektach, w szczególności zgodnie z ustawą o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami.Zakres robót określony w ust. 1 nie wyczerpuje opisu zakresu robót przewidzianych do wykonania. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisuje dokumentacja projektowa i szczegółowe specyfikacje techniczne, stanowiące załącznik nr 11 do SWZ . Sposób i warunki realizacji zamówienia określa zał. nr 9 do SWZ Projekt umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45314200-3 - Instalowanie linii telefonicznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9446400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9446400,00 PLN
| 2022-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |