Modernizacja zabytkowego pałacu Książnicy Pomorskiej im. Stanisława Staszica w Buku gm. Przybiernów
Książnica Pomorska im. Stanisława Staszica w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00215253
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00215253/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-20 18:06
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0d62aba0-d76d-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8521072762
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00215253 z dnia 2022-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja zabytkowego pałacu Książnicy Pomorskiej im. Stanisława Staszica w Buku gm. Przybiernów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Książnica Pomorska im. Stanisława Staszica w Szczecinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000283311
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Podgórna 15/16
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-205
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 91/4819110
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ksiaznica@ksiaznica.szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ksiaznica.szczecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ksiaznica_szczecin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja zabytkowego pałacu Książnicy Pomorskiej im. Stanisława Staszica w Buku gm. Przybiernów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d62aba0-d76d-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00215253
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00012019/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja zabytkowego pałacu Książnicy Pomorskiej im. Stanisława Staszica w Buku gm. Przybiernów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Modernizacja zabytkowego pałacu Książnicy Pomorskiej im. Stanisława Staszica w Buku gm. Przybiernów2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00170287/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/TP/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 zamówienia obejmuje:1) prace rozbiórkowe istniejącego pokrycia oraz konstrukcji dachu,
2) wykonanie nowej więźby dachowej z drewna dębowego, wykonanej na wzór więźby istniejącej,
Wykonanie deskowania połaci, izolacji oraz pokrycia z łupka naturalnego w kolorze antracytowym,
3) remont kominów, montaż orynnowania i elementów dachowych,
4) wykonanie nowej instalacji odgromowej oraz systemu ogrzewania rynien.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
4.5.5.) Wartość części: 1661325,62 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) wymianę wyłazu na poddasze EI30 oraz drzwi wewnętrznych ppoż. EI30,2) wykonanie wewnętrznych tynków i okładzin g-k,
3) prace malarskie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45410000-4 - Tynkowanie
4.5.5.) Wartość części: 87285,50 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
złożona jedna oferta (plik zawierający skompresowane dokumenty: (INFORMACJA DOT STANU KONTA - format Dokument Adobe Acrobat, PEŁNOMOCNICTWO - format Dokument Adobe Acrobat, ZAŁĄCZNIKI DO SWZ - Dokument Adobe Acrobat oraz dokument o nazwie 165484684062a2f5785bcc7 - format Dokument XML) nie została złożona w formie elektronicznej ani w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
Złożony plik ani dokumenty w nim zawarte, w tym formularz oferty znajdujący się w dokumencie o nazwie ZAŁĄCZNIKI DO SWZ, nie zostały opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym ani podpisem zaufanym, ani podpisem osobistym.
Zamawiający dokonał weryfikacji w oparciu o narzędzia do weryfikacji kwalifikowanego podpisu elektronicznego, podpisu zaufanego i podpisu osobistego. W złożonym pliku, dokument o nazwie 165484684062a2f5785bcc7 - format Dokument XML nie jest plikiem żadnego z podpisów, o którym mowa w art. 63 ust. 2 Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2440566,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2440566,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
złożona jedna oferta (plik zawierający skompresowane dokumenty: (INFORMACJA DOT STANU KONTA - format Dokument Adobe Acrobat, PEŁNOMOCNICTWO - format Dokument Adobe Acrobat, ZAŁĄCZNIKI DO SWZ - Dokument Adobe Acrobat oraz dokument o nazwie 165484684062a2f5785bcc7 - format Dokument XML) nie została złożona w formie elektronicznej ani w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
Złożony plik ani dokumenty w nim zawarte, w tym formularz oferty znajdujący się w dokumencie o nazwie ZAŁĄCZNIKI DO SWZ, nie zostały opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym ani podpisem zaufanym, ani podpisem osobistym.
Zamawiający dokonał weryfikacji w oparciu o narzędzia do weryfikacji kwalifikowanego podpisu elektronicznego, podpisu zaufanego i podpisu osobistego. W złożonym pliku, dokument o nazwie 165484684062a2f5785bcc7 - format Dokument XML nie jest plikiem żadnego z podpisów, o którym mowa w art. 63 ust. 2 Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 114390,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 114390,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |