Poprawa dostępności budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Kolnie w celu rehabilitacji osób niepełnosprawnych
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA ADAMA MICKIEWICZA W KOLNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00215285
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00215285/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-20 22:01
- Lokalizacja
- Kolno, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c508393e-b977-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 7211136705
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00215285 z dnia 2022-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa dostępności budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Kolnie w celu rehabilitacji osób niepełnosprawnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA ADAMA MICKIEWICZA W KOLNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000228134
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 34
1.5.2.) Miejscowość: Kolno
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-500
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: (86) 278 26 61
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsp@powiatkolno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.1lokolno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.st.kolno.wrotapodlasia.pl/przetargi/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa dostępności budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Kolnie w celu rehabilitacji osób niepełnosprawnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c508393e-b977-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00215285
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00034123/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Kolnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00117167/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ILO.21.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest poprawa dostępności budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Kolnie w celu rehabilitacji osób niepełnosprawnych, a w szczególności:
1) rozbiórka komina z cegły pełnej,
2) rozbiórka stropu pod szyb,
3) budowa szybu żelbetowego na płycie fundamentowej,
4) montaż dźwigu osobowego,
5) budowa łazienek dla osób niepełnosprawnych,
6) modernizacja istniejącej wewnętrznej instalacji elektrycznej,
7) modernizacja istniejącej wewnętrznej instalacji wodno-kanalizacyjnej.
Szczegółowy zakres prac został ujęty w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących załącznik nr 4 do SWZ oraz projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
Przedmiotowe zamówienie jest przewidziane do dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Zamawiający informuje, iż może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 438113,77 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 587004,27 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 438113,77 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TAMA FARBY-LAKIERY Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 511365909
7.3.3) Ulica: Olsztyńska
7.3.4) Miejscowość: Pisz
7.3.5) Kod pocztowy: 12-200
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 438113,77 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2022-06-27 do 2022-10-148.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |