Dostawa programu antywirusowego dla Urzędu Miasta Kraśnik w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd”
MIASTO KRAŚNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00679257
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00679257/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-31 08:13
- Lokalizacja
- Kraśnik, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2c5b06c6-44b0-429d-bb01-61a516c40a55
- Identyfikator
- 7151907032
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00679257 z dnia 2024-12-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa programu antywirusowego dla Urzędu Miasta Kraśnik w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KRAŚNIK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019402
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 84
1.5.2.) Miejscowość: Kraśnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-200
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@krasnik.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.krasnik.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2c5b06c6-44b0-429d-bb01-61a516c40a551.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa programu antywirusowego dla Urzędu Miasta Kraśnik w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c5b06c6-44b0-429d-bb01-61a516c40a55
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00679257
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00054017/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa programu antywirusowego dla Urzędu Miasta Kraśnik w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia jest finansowany z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00645658
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 69101,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa programu antywirusowego dla Urzędu Miasta Kraśnik w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd””.
2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa programu antywirusowego na okres 3 lat, liczonych nie wcześniej niż od 01.01.2025 r., na 500 stanowisk, spełniającego wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia jest finansowany z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23.
4. Przedmiot zamówienia obejmuje także udostępnienie Zamawiającemu na wyłączność kluczy licencyjnych do oprogramowania określonego w ust. 2 oraz doręczenie wymaganych dokumentów licencyjnych, wystawionych przez producenta oprogramowania, uprawniających do korzystania z licencji zgodnie z prawem, a także kart gwarancyjnych producenta oprogramowania.
5. Oprogramowanie będzie przeznaczone dla Urzędu Miasta Kraśnik oraz jego jednostek podległych tj.:
1) Przedszkole Miejskie nr 1„Słoneczny Promyk”,
2) Przedszkole Miejskie nr 2,
3) Integracyjne Przedszkole Miejskie nr 3,
4) Przedszkole Miejskie nr 4,
5) Przedszkole Miejskie nr 5,
6) Przedszkole Miejskie nr 6,
7) Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza,
8) Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego,
9) Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza,
10) Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II,
11) Zespół Placówek Oświatowych Nr 1,
12) Zespół Placówek Oświatowych nr 2,
13) Szkoła Muzyczna I-go Stopnia im. Kompozytorów Polskich,
14) Centrum Kultury i Promocji,
15) Miejska Biblioteka Publiczna,
16) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej,
17) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
6. Zakres obowiązków Wykonawcy określa w szczególności umowa, stanowiąca załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78105 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 86057,57 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78105 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Miecz Net Karol Labe
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240116981
7.3.3) Ulica: Mieczyków 14A
7.3.4) Miejscowość: Czeladź
7.3.5) Kod pocztowy: 41-250
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78105 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 dni
| 2024-12-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |