Remont ulicy Przemysłowej w KM 0+000 – 0+880 w miejscowości Wielka Nieszawka
Gmina Wielka Nieszawka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00215728
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00215728/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-21 09:54
- Lokalizacja
- Wielka Nieszawka, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-90498b85-b994-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 8792593680
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00215728 z dnia 2022-06-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ulicy Przemysłowej w KM 0+000 – 0+880 w miejscowości Wielka Nieszawka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wielka Nieszawka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118750
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Toruńska 12
1.5.2.) Miejscowość: Wielka Nieszawka
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-165
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wielkanieszawka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wielkanieszawka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.wielkanieszawka.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont ulicy Przemysłowej w KM 0+000 – 0+880 w miejscowości Wielka Nieszawka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90498b85-b994-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00215728
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026489/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Remont ulicy Przemysłowej w KM 0+000 – 0+880 w miejscowości Wielka Nieszawka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00118120/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIT.271.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Remont ulicy Przemysłowej w KM 0-000 – 0 +880 w miejscowości Wielka Nieszawka
W zakresie remontu drogi przedmiot zamówienia obejmuję w szczególności:
a) Wykonanie warstwy ścieralnej AC11S;
b) Wykonani skropienia emulsją asfaltową C 60 B3 ZM 0,5 kg/m2;
c) Wykonanie warstwy wiążącej AC 16 W;
d) Wykonanie skropienia emulsją asfaltową C 60 B3 ZM 0,8 kg/m2;
e) Wykonanie poboczy z KŁSM 0/31,5
f) Obsługę geodezyjną
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają:
a) projekt budowlano-wykonawczy wykonany przez firmę: „ATS – nadzór, projekty, bhp Tomasz Sulerzycki” Mała Nieszawka, ul. Liliowa 38, 87-103 Wielka Nieszawka –specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ze względu na fakt, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na zrealizowanie zamówienia| 2022-06-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |