Wymiana pokrycia dachowego oraz modernizacja przewodów kominowych na budynku I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi
Miasto Nowy Sącz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00215743
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00215743/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-21 09:59
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-51a6f893-cb72-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 7343507021
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00215743 z dnia 2022-06-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana pokrycia dachowego oraz modernizacja przewodów kominowych na budynku I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Nowy Sącz
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Nowego Sącza
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893167
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@nowysacz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowysacz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/nowysacz; https://bip.malopolska.pl/nowysacz,m,288947,ogloszenia-ozamowieniach. html;https://www.nowysacz.pl/zamowienia_publiczne_urzad_miasta1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana pokrycia dachowego oraz modernizacja przewodów kominowych na budynku I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51a6f893-cb72-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00215743
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037444/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Wymiana pokrycia dachowego oraz modernizacja przewodów kominowych na budynku I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00146663/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.17.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 321767,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych niezbędnych do oddania przewidzianego umową zadania inwestycyjnego pod nazwą „Wymiana pokrycia dachowego oraz modernizacja przewodów kominowych na budynku I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi.”
II.W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie w szczególności do wykonania następujących prac:
1.wymiany uszkodzonych dachówek pokrycia dachowego, w szczególności przy kominach;
2.wymiany całościowej pokrycia dachowego wraz z elementami drewnianymi w 2 polach skrajnych;
3.wymiany wraz z doszczelnieniem obróbek blacharskich wokół kominów;
4.remontu świetlików dachowych wraz z obróbkami;
5.remontu kominów polegającego na udrożnieniu przewodów, uzupełnieniu ubytków czapek kominowych (wymiana), uzupełnieniu ubytków cegły, wykonaniu nowej warstwy fakturowej;
6.wyprowadzenia, uszczelnienia, wymiany przewodów odpowietrzających KS;
7.wymiany elementów drewnianych o znacznym zużyciu materiałowym, łat, wymianów, desek koszowych, fragmentów krokwi i belek, murłat;
8.impregnacji przeciwpożarowej i grzybobójczej więźby dachowej;
9.uzupełnieniu lokalnemu istniejącej izolacji cieplnej stropodachu wraz z nowy zabezpieczeniem membraną przepuszczalną;
10. montażu ław kominiarskich;
11. wymiany wyłazów dachowych;
12. uzupełnieniu śniegołapów;
13. wykonaniu robót odtworzeniowych instalacji odgromowej i oświetleniowej w poziomie strychu;
14. remontu kominów wraz z obróbkami w skrzydle wschodnim.
15. opracowania i przedłożenia Zamawiającemu dokumentów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej,
16. zgłoszenia Zamawiającemu zakończenia prac.
III. Szczegółowy zakres przedmiotowych robót budowlanych został określony za pomocą:
1) dokumentacji projektowej, zawierającej: projekt budowlany, przedmiar robót (ma charakter pomocniczy i nie służy wyliczenia ceny ofertowej);
2) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWiOR)
- które stanowią Załącznik nr 1 do specyfikacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214220-8 - Roboty budowlane w zakresie szkół średnich
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 471327,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 559374,12 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 471327,93 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Szymon Siedlarz, prowadzący działalność gospodarcza pod nazwą: SIMDACH Szymon Siedlarz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7341968522
7.3.3) Ulica: Bogusza 14
7.3.4) Miejscowość: Kamionka Wielka
7.3.5) Kod pocztowy: 33-334
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 471327,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-06-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |