Monitoring stanu środowiska, transport odpadów, dowóz pracowników i sprzętu do miejsca pracy, sprzątanie wyznaczonych terenów wraz z zapewnieniem pracownikom niezbędnego sprzętu.

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00679308
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00679308/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-31 08:22
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4bd9bc40-f7f9-4649-9bef-fe9504cb5cee
Identyfikator
9520007786
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątania

Wykonawcy

1 przyznane

STOWARZYSZENIE "NIEPEŁNOSPRAWNI DLA ŚRODOWISKA EKON"Warszawa, PL · lot 0
919 548 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00679308 z dnia 2024-12-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Monitoring stanu środowiska, transport odpadów, dowóz pracowników i sprzętu do miejsca pracy, sprzątanie wyznaczonych
terenów wraz z zapewnieniem pracownikom niezbędnego sprzętu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010836340

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Trakt Lubelski 353

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-667

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 277 35 00

1.5.8.) Numer faksu: 22 277 35 67

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wawer.zgn@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zgn-wawer.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

zgn-wawer.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


administrowanie zasobem m. st. Warszawy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Monitoring stanu środowiska, transport odpadów, dowóz pracowników i sprzętu do miejsca pracy, sprzątanie wyznaczonych
terenów wraz z zapewnieniem pracownikom niezbędnego sprzętu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4bd9bc40-f7f9-4649-9bef-fe9504cb5cee

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00679308

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00066105/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.19 Monitoring środowiska

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00634123

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 980/NZ/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Krótki opis przedmiotu zamówienia:
- patrolowanie pojazdem mechanicznym terenów będących we władaniu m. st. Warszawy,
- transport osób, przewóz narzędzi, worków i wyposażenia BHP,
- sprzątanie wyznaczonych terenów,
- utrzymanie czystości na terenie nieruchomości przy ul. Włókienniczej 54 i dwóch parkingach przy ul. Włókienniczej,
- utrzymanie zieleni dwóch miejsc pamięci narodowej,
- usuwanie wskazanych przez ZGN wysypisk śmieci.
Usługa będzie wykonywana na nieruchomościach będących własnością m. st. Warszawy oraz Skarbu Państwa. Wykonawca zobowiązany jest do selektywnej zbiórki odpadów ze wskazanych w umowie miejsc. Odpady zebrane selektywnie, Wykonawca zobowiązany jest we własnym zakresie i na własny koszt przetransportować do specjalistycznego zakładu zajmującego się przetwarzaniem odpadów. Zamawiający nie ponosi kosztów związanych z utylizacją odpadów zebranych selektywnie. W kontenerach zapewnionych przez Zamawiającego będą umieszczane jedynie odpady, które nie mogą zostać powtórnie przetworzone. Ich wielkość i rodzaj zostanie uzgodniona przed ich załadunkiem do kontenerów pomiędzy ZGN a Wykonawcą na podstawie sporządzonych wcześniej raportów z monitoringu środowiska oraz w uzgodnieniu z pracownikiem ZGN oddelegowanym do kontroli prawidłowości realizacji usługi. Wykonawca musi zapewnić każdego dnia w którym będzie realizowana usługa co najmniej dwie grupy osób. Pierwsza grupa, która będzie wykonywała prace porządkowe na wyznaczonych terenach musi być złożona z co najmniej 18 osób. Możliwe są dalsze podziały tej grupy osób na mniejsze ze względu na specyfikę prowadzonych prac, lecz łącznie każdego dnia do wykonywania tych prac musi zostać oddelegowana grupa osób licząca minimum 18. Do realizacji całego zakresu prac ujętych w umowie w ramach omawianego zlecenia każdego dnia do pracy musi zostać oddelegowana łącznie grupa co najmniej 18 osób (w przypadku urlopów i zwolnień lekarskich, na miejsce osoby nie świadczącej pracy w danym dniu, Wykonawca zobowiązany jest zapewnić zastępstwo).
Za pas drogowy ulicy Zamawiający uznaje:
- teren niezabudowany - jest to obszar do szer. 2,5 m od każdej krawędzi jezdni;
- teren zabudowany - jest to obszar od każdej krawędzi jezdni do linii ogrodzenia zabudowań.
Szczegółowy opis i zakres usług zawiera opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 919548,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 919548,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 918548,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STOWARZYSZENIE "NIEPEŁNOSPRAWNI DLA ŚRODOWISKA EKON"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5342246480

7.3.3) Ulica: Plac J. H. Dąbrowskiego 5

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-823

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 919548,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-06-30
2024-12-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi