Budowa przepompowni sieciowej wody w ul. Szenica w Pleszewie
Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00215904
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00215904/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-21 10:38
- Lokalizacja
- Pleszew, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ebcb0d7-e31b-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6170013743
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00215904 z dnia 2022-06-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa przepompowni sieciowej wody w ul. Szenica w Pleszewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250423184
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Polna 71
1.5.2.) Miejscowość: Pleszew
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pk.pleszew@post.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pkpleszew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa przepompowni sieciowej wody w ul. Szenica w Pleszewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ebcb0d7-e31b-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00215904
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00192985/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 6/ZP/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Inwestycja zlokalizowana w obrębie działki nr ewidencyjny 3293, obręb Miasto Pleszew w przypadku posadowienia pompowni wody oraz działek nr 437/2 (ul. Szenica) i 3296 (ul. Olsztyńska) w zakresie sieci wodociągowej. Projektowana sieć wodociągowa usytuowana zostanie w pasach dróg gminnych, a pompownia na działce stanowiącej własność Miasta i Gminy Pleszew.
Zakres dotyczy budowy sieciowej pompowni wody w wykonaniu podziemnym (zestaw hydroforowy do podniesienia ciśnienia tłoczonej wody w obudowie – studni betonowej wraz z niezbędnym wyposażeniem towarzyszącym- wg projektu) oraz wykonanie monitoringu technologicznego obiektu generującego informację o ciśnieniu wody na rurociągu ssawnym i tłocznym, ilości wody przepływającej przez zestaw hydroforowy, aktualnej pracy zestawu hydroforowego i transmisja danych z włączeniem do istniejącego monitoringu na CSW Kaliska za pomocą GPRS lub stacjonarnego łącza po uzgodnieniu ze Zleceniodawcą (abonament po stronie Zamawiającego), po uzgodnieniu ze Zleceniodawcą.
Zakres rzeczowy:
- połączenie z istniejącą siecią wodociągową PE ø 110 mm – 3,00 mb,
- włączenie pompowni do istniejącej sieci PE ø 110 mm – 3,00 mb
- zasuwy odcinające Z 100 – 2 szt.
- sieciowa pompownia wody z uzbrojeniem, wjazdem, utwardzeniem terenu, ogrodzeniem i wewnętrzną linią zasilającą – 1 kpl.
- rurociąg tłoczny – odwadniający PEHD 40 mm – 13,00 mb,
- zestaw pompowy (4 pompy wraz z osprzętem rys.5.2 projektu),
- szafa sterownicza wyniesiona na teren pompowni,
- czujnik zalania pompowni.
UWAGA
Zgodnie z uzgodnieniem z Energa Operator z 14.03.2022 r. Wykonawca zobowiązany jest do powiadomienia Zamawiającego z trzy tygodniowym wyprzedzeniem o planowanym wyłączeniu sieci. Zamawiający wystąpi o zgodę i ustalenie warunków czasowego wyłączenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-06-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |