Budowa Sali gimnastycznej wraz z termomodernizacją budynku Szkoły Podstawowej w Krównikach oraz zainstalowaniem paneli fotowoltaicznych
Gmina Przemyśl
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00215959
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00215959/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-21 10:51
- Lokalizacja
- Przemyśl, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0f18f734-c07a-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 7952306299
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00215959 z dnia 2022-06-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Sali gimnastycznej wraz z termomodernizacją budynku Szkoły Podstawowej w Krównikach oraz zainstalowaniem paneli fotowoltaicznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przemyśl
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900298
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Borelowskiego
1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 0-16 670 48 00
1.5.8.) Numer faksu: 0-16 670 52 77
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminaprzemysl@home.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaprzemysl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaprzemysl.bip.gov.pl/2022-r/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Sali gimnastycznej wraz z termomodernizacją budynku Szkoły Podstawowej w Krównikach oraz zainstalowaniem paneli fotowoltaicznych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0f18f734-c07a-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00215959
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00054969/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Budowa Sali gimnastycznej wraz z termomodernizacją budynku Szkoły Podstawowej w Krównikach oraz zainstalowaniem paneli fotowoltaicznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00126923/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IG.271.2.ZP.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4339885,73 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Budowa Sali gimnastycznej wraz z termomodernizacją budynku Szkoły Podstawowej w Krównikach oraz zainstalowaniem paneli fotowoltaicznych
Przedmiot zamówienia dzieli się na dwa etapy:
Wykonanie pierwszego etapu – 30 listopada 2022 r.
Wykonanie drugiego etapu – 31 października 2023 r.
Zakres pierwszego etapu obejmuje następujące prace:
Przebudowa szkoły (termomodernizacja):
1. Przebudowa budynku polegająca na jego termomodernizacji - branża konstrukcyjno-budowlana:
1.1 Roboty przygotowawcze:
1.2 Izolacja cieplna ścian fundamentowych (kondygnacja piwnic):
1.3 Wymiana stolarki okiennej na nową PCV oraz wymiana zewnętrznej stolarki drzwiowej na nową aluminiową:
1.4 Wykonanie izolacji cieplnej:
1.5 Remont schodów zewnętrznych:
1.6 Wykonanie płyty odbojowej wokół budynku:
1.7 Remont dachu i remont innych wybranych elementów:
2. Instalacje elektryczne (szkoła):
2.1 Instalację odgromową:
2.2 Przełożenie przewodu telefonicznego:
3. Budowa Sali gimnastycznej – branża konstrukcyjno-budowlana:
3.1 Roboty pomiarowe:
3.2 Roboty ziemne:
3.3 Wykonanie ław fundamentowych, stop fundamentowych i fundamentów:
3.4 Wykonanie ścian, słupów i kanałów wentylacyjnych:
3.5 Wykonanie schodów żelbetowych:
3.6 Wykonanie stropów i pokrycia nad zapleczem:
3.7 Wykonanie zadaszenia nad salą sportową:
3.8 Wykonanie izolacji termicznych ścian fundamentowych i stropodachu:
3.9 Montaż stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej:
3.10 Wykonanie posadzek,
4. Budowa Sali gimnastycznej - Instalacje zewnętrzne
4.1 Zewnętrzna instalacja wodociągowa:
4.2 Zewnętrzna instalacja kanalizacji sanitarnej:
4.3 Zewnętrzna instalacja kanalizacji deszczowej:
4.4 Montaż rur ochronnych na skrzyżowaniach z uzbrojeniem terenu.
Zakres drugiego etapu obejmuje następujące prace:
1. Instalacje elektryczne (szkoła)
1.1 Wymianę opraw oświetlenia zewnętrznego na elewacji budynku:
1.2 przebudowę instalacji elektrycznych w pomieszczeniu kotłowni:
2. Instalacje sanitarne (szkoła)
2.1 Kotłownia:
2.2 Instalacja gazowa:
3. Budowa Sali gimnastycznej – branża konstrukcyjno-budowlana:
3.1 Izolacje przeciwwilgociowe:
3.2 Izolacje termiczne:
3.3 Stolarka okienna i drzwiowa wewnętrzna:
3.4 Posadzki:
3.5 Obróbki blacharskie:
3.6 Tynki, okładziny i elewacja:
3.7 Malowanie:
3.8 Balustrady:
3.9 Obudowa grzejników:
3.10 Daszki:
3.11 Wyposażenie wewnętrzne:
3.12 Wyposażenie sportowe:
3.13 Zewnętrzne utwardzenie terenu:
4. Budowa Sali gimnastycznej – branża sanitarna:
4.1 Wentylacja mechaniczna:
4.2 Instalacja wody ciepłej i zimnej:
4.3 Instalacja kanalizacji sanitarnej:
4.4 Instalacja centralnego ogrzewania:
5. Budowa sali gimnastycznej – branża elektryczna:
5.1 Tablice elektryczne i aparaty:
5.2 Instalacje oświetlenia i siły:
5.3 Okablowanie:
5.4 Linie zasilające WLZ:
5.5 Zasilenie główne:
5.6 Instalacja odgromowa:
5.7 Instalacja elektryczna – pomiary:
5.8 Instalacja oddymiania klatki schodowej – okablowanie:
5.9 Instalacja oddymiania klatki schodowej – montaż urządzeń:
5.10 Instalacja oddymiania klatki schodowej – pomiary:
6. Budowa Sali gimnastycznej – branża elektryczna (łącznik):
6.1 Zasilanie tablicy TG Sali sportowej:
6.2 Instalacje elektryczne – łącznik i sala sportowa (adaptacja):
7. Budowa Sali gimnastycznej – instalacja fotowoltaiczna:
7.1 Instalacja fotowoltaiczna:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa SWZ oraz zał. Nr 1 do umowy Opis Przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09332000-5 - Instalacje słoneczne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45223200-8 - Roboty konstrukcyjne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
45261221-9 - Malowanie dachów
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
51111200-5 - Usługi instalowania generatorów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6615000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7247415,32 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6615000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo budowlane RENOMEX Paweł Zawitkowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367980706
7.3.3) Ulica: Dojazdowa 33
7.3.4) Miejscowość: Jarosław
7.3.5) Kod pocztowy: 37-500
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6615000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-10-31| 2022-06-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |