ADAPTACJA BUDYNKU PO BANKU SPÓŁDZIELCZYM Z PRZEZNACZENIEM NA DZIAŁALNOŚĆ URZĘDU MIEJSKIEGO W BUKOWNIE

GMINA BUKOWNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00216085
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00216085/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-21 11:18
Lokalizacja
Bukowno, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a957c8ed-da64-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6371998065
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty w zakresie budowy drógPrzebudowa budynkówRozbudowa budynkówRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne gazoweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00216085 z dnia 2022-06-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ADAPTACJA BUDYNKU PO BANKU SPÓŁDZIELCZYM
Z PRZEZNACZENIEM NA DZIAŁALNOŚĆ URZĘDU MIEJSKIEGO W BUKOWNIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BUKOWNO

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Bukownie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257481

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolejowa 16

1.5.2.) Miejscowość: Bukowno

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-332

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@umbukowno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umbukowno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-bukowno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ADAPTACJA BUDYNKU PO BANKU SPÓŁDZIELCZYM
Z PRZEZNACZENIEM NA DZIAŁALNOŚĆ URZĘDU MIEJSKIEGO W BUKOWNIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a957c8ed-da64-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00216085

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029718/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa, rozbudowa i adaptacja budynku po banku spółdzielczym przy ul. Kolejowej w Bukownie z przeznaczeniem na działalność Urzędu Miejskiego w Bukownie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00171121/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PP.7013.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ADAPTACJA BUDYNKU PO BANKU SPÓŁDZIELCZYM Z
PRZEZNACZENIEM NA DZIAŁALNOŚĆ URZĘDU MIEJSKIEGO W BUKOWNIE
1.1. Wykonanie robót, obejmować będzie m.in.:
- Przebudowę istniejącej części budynku.
- Dobudowę budynku – sala narad.
- Wymianę stolarki okiennej i drzwiowej.
- Termomodernizacje istniejącej części budynku.
- Budowa instalacji elektrycznej, wod.-kan., co, wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej, teletechnicznej, alarmowej,
internetowej, monitoringu.
- Wykonanie instalacji fotowoltaicznej.
- Zakup i montaż mebli w Sali narad – zgodnie z projektem
- Wykonanie zjazdu na ul. Kolejową
- Budowę zewnętrznej instalacji wodociągowej, gazowej, kanalizacji sanitarnej i deszczowej,
- Przebudowę instalacji teletechnicznej.
Ogłoszenie nr 2022/BZP 00105554/01 z dnia 2022-03-31
2022-03-31 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane
- Utwardzenie dojść i dojazdów do projektowanego budynku.
1.2. Parametry techniczne budynku po rozbudowie
- powierzchnia zabudowy – 349,52 m2
- powierzchnia użytkowa – 441,63 m2
- kubatura ok. 1958,11 m3
- szerokość budynku 11,62 m
- długość budynku 29,37 m
- liczba kondygnacji - 2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45262700-8 - Przebudowa budynków

45262800-9 - Rozbudowa budynków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2022-06-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane