Wykonanie remontu elewacji podwórzowej budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Krakowie przy ul. Św. Marka 34

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00216117
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00216117/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-21 11:25
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cee8b163-dccf-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6762199776
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

TREEBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMyślenice, PL · lot 0
690 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00216117 z dnia 2022-06-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu elewacji podwórzowej budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Krakowie przy ul. Św. Marka 34

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 1

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000709684

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: św. Marka 34

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-024

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp1_krakow@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp1krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.mcoo.krakow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontu elewacji podwórzowej budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Krakowie przy ul. Św. Marka 34

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cee8b163-dccf-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00216117

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035746/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wykonanie remontu elewacji podwórzowej budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Krakowie, ul. św. Marka 34, 31-024 Kraków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00182742/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zgodnie z art. 305 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.) /zwanej dalej ustawą PZP/ Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki m. in. w sytuacji, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione. Zamawiający przeprowadził w kwietniu 2022 r. postępowanie w trybie podstawowym bez negocjacji na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy PZP (nr postępowania: SP1/ZP/1/22, nr ogłoszenia: 2022/BZP 00117293/01 z dnia 11.04.2022 r.). Niniejsze postępowanie zostało unieważnione, gdyż w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie nie złożono żadnej oferty. Reasumując, spełnione są przesłanki uprawniające do udzielenia zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy PZP.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-58e70dc4-b657-11ec-9f44-6e63702cb2f7

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP1/ZP/2/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 556061,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w oparciu o dokumentację techniczną robót budowlanych polegających na remoncie elewacji podwórzowej wraz z remontem kominów budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Krakowie przy ul. Św. Marka 34.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 690000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 690000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 690000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TREEBUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 382293902

7.3.4) Miejscowość: Jawornik

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 690000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Dotyczy pkt "Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej": Uzupełnienie informacji: Termin wykonania całego przedmiotu zamówienia: 120 dni od dnia przekazania terenu budowy. Teren budowy zostanie przekazany do 5 dni roboczych od dnia zawarcia umowy, nie wcześniej jednak niż 15.06.2022 r. Przez dni robocze rozumie się dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
2022-06-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane