Zakup i dostawa materiałów szewnych

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ZESPÓŁ SZPITALI MIEJSKICH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00216471
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-06-21 12:45
Lokalizacja
Chorzów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6271923530
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Szwy chirurgiczneKlamry chirurgiczne

Wykonawcy

16 przyznanych

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ANMAR Sp. z o.o. sp. k.Tychy, PL
329 424,98 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ANMAR Sp. z o.o. sp. k.Tychy, PL
329 424,98 PLN
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
264 073,19 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ANMAR Sp. z o.o. sp. k.Tychy, PL
329 424,98 PLN
POLYMED POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStare Babice, PL
2265,41 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ANMAR Sp. z o.o. sp. k.Tychy, PL
157 736,14 PLN
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
264 073,19 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ANMAR Sp. z o.o. sp. k.Tychy, PL
329 424,98 PLN
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
264 073,19 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'ANMAR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTychy, PL
329 424,98 PLN
MEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
45 954 PLN
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
264 073,19 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ANMAR Sp. z o.o. sp. k.Tychy, PL
329 424,98 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ANMAR Sp. z o.o. sp. k.Tychy, PL
329 424,98 PLN
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
264 073,19 PLN
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
264 073,19 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.