„Odbudowa mostu w ciągu drogi gminnej nr 318038T w miejscowości Brzóstowa w km 0+033, gmina Ćmielów”

GMINA ĆMIELÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00216502
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00216502/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-21 12:51
Lokalizacja
Ćmielów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fcd2bbc8-c79b-11ec-b879-9a86e5ac3946
Identyfikator
6612164776
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnejRoboty budowlane w zakresie budowy mostówRoboty budowlane w zakresie mostów drogowychRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów naftowych i gazociągówRoboty budowlane w zakresie gazociągówRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty pomocnicze w zakresie wodociągówRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00216502 z dnia 2022-06-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Odbudowa mostu w ciągu drogi gminnej nr 318038T w miejscowości Brzóstowa w km 0+033, gmina Ćmielów”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ĆMIELÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409910

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ostrowiecka 40

1.5.2.) Miejscowość: Ćmielów

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-440

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@cmielow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.cmielow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Odbudowa mostu w ciągu drogi gminnej nr 318038T w miejscowości Brzóstowa w km 0+033, gmina Ćmielów”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fcd2bbc8-c79b-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00216502

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00066396/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Odbudowa mostu w ciągu drogi gminnej nr 318038T w m. Brzóstowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00141098/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.I.271.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1247159,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest odbudowa mostu na drodze gminnej na cieku Ćmielówka oraz wyprofilowaniu i umocnieniu koryta tego cieku.
Projektowany most będzie zlokalizowany w miejscu istniejącego, przedmiotowy most projektuje się o żelbetonowej konstrukcji ramowej zamkniętej. Niweleta drogi w miejscu lokalizacji projektowanego mostu jest w nachyleniu 0,3 %.

W ramach przedmiotowej inwestycji przewidziano:
- rozbiórkę mostu w ciągu drogi gminnej nr 318038T
- budowę nowego mostu wraz z obustronnymi półkami dla małych zwierząt
- wyprofilowanie i umocnienie koryta cieku Ćmielówka

Podstawowe gabaryty elementów nośnych obiektów:
- płyta fundamentowa gr. 35 cm
- ściany czołowe gr. 35 cm
- płyta pomostu gr. 30 cm
- płyty przejściowe gr. 20 cm i dł. 4,0 m

Światło poziome mostu na poziomie wody miarodajnej Q1% = 164,55 m n.p.t. wynosi 5,20 m i zapewnia przepływ wód cieku Ćmielówka, a także obustronne przejście dla małych zwierząt z półkami usypanymi z gruntu spoistego nieprzepuszczalnego o szerokości 50 cm.

Projektuje się most jednoprzęsłowy M1 o konstrukcji monolitycznej wylewanej na mokro. Ustrój nośny obiektu o konstrukcji ramowej zamkniętej o profilu prostokąta. Konstrukcję stanowi żelbetowa płyta pomostu gr. 30 cm, ściany czołowej gr. 35 cm z wypuszczonymi wspornikami pod oparcie płyt przejściowych i płyta fundamentowa gr. 35 cm na warstwie podbetonu gr. 15 cm. Na płycie pomostu ułożona będzie hydroizolacja i warstwy asfaltowe nawierzchni drogowej.

Inwestycja dotyczy istniejącego mostu nad ciekiem Ćmielówka oraz drogi o nawierzchni asfaltowej na odcinku od skrzyżowania z drogą DW755 do miejsca oddalonego o ok. 20,0 m za mostem nad ciekiem Ćmielówka. Łączna długość odcinka drogi objętej zakresem niniejszej inwestycji wynosi około 50 m.
Działki na których inwestycja będzie zlokalizowana: obręb Brzóstowa dz. nr: 786/2, 786/3, 789, 834, 835/2, 836, 837/2.

Projekt został podzielony na branże drogową, mostową, sanitarną (sieć wodociągowa, sieć gazowa, kanalizacja sanitarna).

Realizacja zadania jest współfinansowana w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45221000-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnej

45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów

45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45231200-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów naftowych i gazociągów

45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy z dnia 11 września 2020 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.) Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 3 ustawy postępowanie unieważniono.
2022-06-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane