Wykonanie instalacji klimatyzacji wraz z dostawą urządzeń i materiałów w pomieszczeniach budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia mieszczącego się w Skarszewach
Gminny Ośrodek Zdrowia w Skarszewach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00216509
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00216509/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-21 12:51
- Lokalizacja
- Skarszewy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0ee82830-d80e-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5921871206
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00216509 z dnia 2022-06-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie instalacji klimatyzacji wraz z dostawą urządzeń i materiałów w pomieszczeniach budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia mieszczącego się w Skarszewach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Ośrodek Zdrowia w Skarszewach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 19006549500028
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworcowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Skarszewy
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-250
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 58 588 24 93
1.5.8.) Numer faksu: +48 58 588 24 93
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gozskarszewy@gdansk.home.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.goz.skarszewy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl oraz https://gozskarszewy.bip.gov.pl/zamowienia-publiczne/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie instalacji klimatyzacji wraz z dostawą urządzeń i materiałów w pomieszczeniach budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia mieszczącego się w Skarszewach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ee82830-d80e-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00216509
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00126450/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Wykonanie klimatyzacji w budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia w Skarszewach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00169316/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GOZ/P/01/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 272384,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie urządzeń, materiałów i wykonanie instalacji klimatyzacji w pomieszczeniach budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia mieszczącego się w Skarszewach.
2. W zakres prac Wykonawcy wchodzi w szczególności dostawa materiałów i urządzeń, potrzebnych do wykonania instalacji wraz z ich odpowiednim magazynowaniem, oraz zainstalowanie (montaż) wszelkich materiałów i urządzeń, wraz z wszelkimi pracami dodatkowymi i towarzyszącymi potrzebnymi do właściwego wykonania instalacji, ich uruchomienia, doprowadzenia do założonych parametrów pracy oraz umożliwiającymi właściwe funkcjonowanie i obsługę instalacji. Zakres ten obejmuje w szczególności, lecz nie jedynie:
1) odpowiednie zabezpieczenie miejsca robót,
2) demontaż oraz czasowe przechowywanie w odpowiednio zabezpieczonym miejscu elementów instalacji, które mogłyby ulec uszkodzeniu w czasie prowadzenia prac (np. demontaż istniejących korytek elektrycznych na czas prowadzonych prac),
3) odtworzenie sufitów podwieszanych w miejscach robót oraz przeniesieniu instalacji np. światłowody w miejscu wystąpienia kolizji,
4) ponowne zamontowanie elementów zdemontowanych podczas trwania prac montażu instalacji freonowych oraz skroplin,
5) przeprowadzenie wymaganych prób i odbiorów instalacji wraz z udokumentowaniem ich wyników,
6) wykonanie próby ciśnień szczelności instalacji freonowej z wykorzystaniem np. azotu,
7) wykonanie wszelkich wymaganych pomiarów instalacji i analiz oraz przekazanie protokołów Zamawiającemu (w szczególności pomiarów temperatur, poziomów głośności),
8) przeprowadzenie rozruchu instalacji i jej regulacji, korektę parametrów i oprogramowania systemu automatycznej regulacji na podstawie pomiarów parametrów działających instalacji sanitarnych, doprowadzenie instalacji do osiągnięcia wymaganych parametrów pracy,
9) przeprowadzenie niezbędnych prób, analiz i ekspertyz wymaganych przez odpowiednie władze lub instytucje,
10) udział w spotkaniach z Zamawiającym i inspektorem nadzoru,
11) wykonanie uszczelnień wszelkich przejść instalacji przez elementy budynku zgodnie ze sztuką budowlaną,
12) wykonanie wszelkich przejść instalacji przez ściany i stropy oddzieleń przeciwpożarowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także aprobatami technicznymi (dopuszczeniami),
13) gwarancję prawidłowego funkcjonowania poszczególnych instalacji, jak i ich elementów w całym okresie gwarancyjnym, przeniesienie gwarancji długoterminowej producentów urządzeń,
14) wykonanie w dwóch egzemplarzach dokumentacji powykonawczej, składający się z części opisowej i graficznej – projekt,
15) dostarczenie kart katalogowych oraz specyfikacji zamontowanych urządzeń i materiałów, oraz ich atestów, certyfikatów zgodności, aprobat, dopuszczeni itp. po wykonaniu Przedmiotu zamówienia.
16) harmonogram przeglądów i konserwacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 354609,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 417585,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 354609,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Klimatyzacyjno Wentylacyjna Piowent JANUSZ PIOR
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5921621774
7.3.3) Ulica: Osiedle Nad Jarem 42
7.3.4) Miejscowość: Starogard Gdański
7.3.5) Kod pocztowy: 83-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 354609,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2022-06-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |