„Realizacja posiłków dla podopiecznych MOPR w Zabrzu w lokalach gastronomicznych na terenie miasta Zabrze z podziałem na 8 części”
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W ZABRZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00216690
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-21 13:11
- Lokalizacja
- Zabrze, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6481945905
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi gotowania posiłkówUsługi przygotowywania posiłkówUsługi podawania posiłkówUsługi dostarczania posiłków
Wykonawcy
8 przyznanych
CARITAS DIECEZJI GLIWICKIEJ Jednostka terenowa: Dom Dziennego Pobytu „Rodzina” Caritas Diecezji GliwickiejGliwice, PL
330 660 PLNCARITAS DIECEZJI GLIWICKIEJ Jednostka terenowa: Dom Dziennego Pobytu „Rodzina” Caritas Diecezji GliwickiejGliwice, PL
657 120 PLNCARITAS DIECEZJI GLIWICKIEJ Jednostka terenowa: Dom Dziennego Pobytu „Rodzina” Caritas Diecezji GliwickiejGliwice, PL
110 868 PLNCARITAS DIECEZJI GLIWICKIEJ Jednostka terenowa: Dom Dziennego Pobytu „Rodzina” Caritas Diecezji GliwickiejGliwice, PL
410 700 PLNCARITAS DIECEZJI GLIWICKIEJ Jednostka terenowa: Dom Dziennego Pobytu „Rodzina” Caritas Diecezji GliwickiejGliwice, PL
150 801 PLNCARITAS DIECEZJI GLIWICKIEJ Jednostka terenowa: Dom Dziennego Pobytu „Rodzina” Caritas Diecezji GliwickiejGliwice, PL
150 801 PLNCARITAS DIECEZJI GLIWICKIEJ Jednostka terenowa: Dom Dziennego Pobytu „Rodzina” Caritas Diecezji GliwickiejGliwice, PL
246 420 PLNCARITAS DIECEZJI GLIWICKIEJ Jednostka terenowa: Dom Dziennego Pobytu „Rodzina” Caritas Diecezji GliwickiejGliwice, PL
120 640,8 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.