Przebudowa ul. Konwalii w Czeczotkach (sieć energetyczna i budowa oświetlenia)
Gmina Czosnów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00216835
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00216835/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-21 13:35
- Lokalizacja
- Czosnów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-205d1c70-e329-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5311664650
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Linie energetyczneInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoUsługi wycinania drzew
Wykonawcy
1 przyznane
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00216835 z dnia 2022-06-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Konwalii w Czeczotkach (sieć energetyczna i budowa oświetlenia)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czosnów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270413
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gminna 6
1.5.2.) Miejscowość: Czosnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-152
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czosnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czosnow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://czosnow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ul. Konwalii w Czeczotkach (sieć energetyczna i budowa oświetlenia)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-205d1c70-e329-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00216835
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009614/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa ul. Konwalii w miejscowości Czeczotki w Gminie Czosnów.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00193437/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BI.271.13.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa sieci energetycznej wraz z przebudową oświetlenia oraz wycinka drzew w ul. Konwalii w Czeczotkach w Gminie Czosnów.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia na przebudowę sieci energetycznej i budowy oświetlenia określają projekty techniczne oraz przedmiary robót które stanowią materiały pomocnicze, wyjątkiem jest przedmiar robót na wycinkę drzew który stanowi opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31321000-2 - Linie energetyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-06-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |