Modernizacja oświetlenia zewnętrznego polegająca na wymianie opraw nieenergooszczędnych na energooszczędne na terenie Gminy Miejskiej Dynów

Gmina Miejska Dynów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00679393
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00679393/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-31 08:36
Lokalizacja
Dynów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-23a97698-9c81-42be-9250-b8e28310cec4
Identyfikator
8133339463
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetlenioweInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty instalacyjne elektryczneWykonywanie badań

Wykonawcy

1 przyznane

HENRYK HADAMDynów, PL · lot 0
968 379,76 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00679393 z dnia 2024-12-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja
oświetlenia zewnętrznego polegająca na wymianie opraw nieenergooszczędnych
na energooszczędne na terenie Gminy Miejskiej Dynów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Dynów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900269

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek, 2

1.5.2.) Miejscowość: Dynów

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-065

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.dynow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.dynow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-23a97698-9c81-42be-9250-b8e28310cec4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja
oświetlenia zewnętrznego polegająca na wymianie opraw nieenergooszczędnych
na energooszczędne na terenie Gminy Miejskiej Dynów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-23a97698-9c81-42be-9250-b8e28310cec4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00679393

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00027352/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja oświetelenia zewnętrznego polegająca na wymianie opraw nieenergooszczędnych na energooszczędne na terenie Gminy Miejskiej Dynów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00491816

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SG.271.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia zewnętrznego polegająca na wymianie opraw nieenergetycznych na energooszczędne na terenie Gminy Miejskiej Dynów.
1) Przedmiot zamówienia został podzielony na dwa etapy.

I. Etap zamówienia został określony w PKT 1.7 i 1.8 przedmiaru robót i obejmuje wymianę 770 szt. nieenergooszczędnych opraw oświetleniowych lamp ulicznych na oprawy LED

II. Etap zamówienia został określony od pkt. 1.1 do 1.6 oraz w pkt 1.9 przedmiaru robót i obejmuje:

 wymianę nieenergooszczędnych opraw oświetleniowych lamp ulicznych na oprawy LED -w ilości 16 szt.
 montaż przewodów do opraw oświetleniowych, wciąganych w słupy stalowe 12m – w ilości 54 kpl.
 montaż tabliczek bezpiecznikowych, tabliczka na konstrukcji, bezpiecznikowa R = 0,955 M = 1,000 S = 1,000 – w ilości 54 kpl.
 montaż wysięgników rurowych i przewieszek z lin stalowych, na słupie, wysięgnik do 15 kg - w ilości 30 szt.
 montaż skrzynki bezpiecznikowej w liniach napowietrznych nN z przewodów izolowanych - w ilości 50 szt.
 montaż przewodów do opraw oświetleniowych, wciąganych w wysięgniki, do 4˙m, przewód YKY 3x1,5 - w ilości 30 kpl
 montaż przewodów izolowanych linii napowietrznej NN typu AsXSn lub podobnych, przewód 2x25˙mm2 – o dł. 1,7 km
 utylizacja zdemontowanych opraw – w ilości 786 szt.

2) Opis przedmiotu zamówienia został wskazany szczegółowo w załącznikach nr 1 do SWZ tj. w Opisie Przedmiotu Zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

71355200-3 - Wykonywanie badań

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 968379,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 968379,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 968379,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Henryk Hadam

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6861053521

7.3.4) Miejscowość: Dynów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 968379,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2024-12-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy