Modernizacja łazienek, korytarzy oraz ciągów komunikacyjnych w budynku Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach
Powiat Piotrkowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00217057
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00217057/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-21 14:16
- Lokalizacja
- Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d9330f1f-e57c-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7712305343
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00217057 z dnia 2022-06-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja łazienek, korytarzy oraz ciągów komunikacyjnych w budynku Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Piotrkowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648416
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dąbrowskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 447328800
1.5.8.) Numer faksu: 447328803
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat-piotrkowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-piotrkowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-piotrkowski.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja łazienek, korytarzy oraz ciągów komunikacyjnych w budynku Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9330f1f-e57c-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00217057
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025260/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja łazienek, korytarzy oraz ciągów komunikacyjnych w budynku Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00195390/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IM.272.21.2022.JM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego polegającego na wykonaniu modernizacji łazienek, korytarzy oraz ciągów komunikacyjnych w budynku ZSCKZ w Bujnach, tylko w zakresie dwóch etapów:
1.1. ETAP I REMONT ŁAZIENEK DAMSKICH - parter przy sali gimnastycznej z kabinami prysznicowymi, piętro I i II oraz z szatnią damską i męską oraz zejściami na salę gimnastyczną,
1.2. ETAP II - REMONT ŁAZIENEK MĘSKICH - piętro I i II.
UWAGA; Wykonawca nie kosztorysuje i nie wykonuje robót budowlanych wynikających z ETAPU – III, IV, V, VI, a ujętych w dokumentacji projektowej
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono załączonej dokumentacji projektowej przedmiarze robót i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz wytycznych dla Wykonawcy. Dokumentacja projektowa stanowi załączniki od 10 do 11 do SWZ i została zamieszczona na platformie zakupowej dostępnej pod adresem internetowym: https://powiat-piotrkowski.ezamawiający.pl
3. UWAGA: Z uwagi na przyjęty ryczałtowy charakter wynagrodzenia, Zamawiający wyłącznie pomocniczo, przekazuje jako załączniki do SWZ przedmiary robót dotyczące przedmiotu zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 1) ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2021.poz. 1129 ze zm.), ponieważ „nie złożono żadnej oferty”. Wobec powyższego Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu prowadzonego postępowania i powtórzeniu procedury przetargowej.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-06-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |