Remont sali wykładowej S-1 w budynku „S” Politechniki Rzeszowskiej, położonym przy ul. Powstańców Warszawy 10 w Rzeszowie
POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00217071
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00217071/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-21 14:20
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-148f1790-ddaf-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8130266999
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00217071 z dnia 2022-06-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sali wykładowej S-1 w budynku „S” Politechniki Rzeszowskiej, położonym przy ul. Powstańców Warszawy 10 w Rzeszowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001749
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Powstańców Warszawy 12
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 7432175
1.5.8.) Numer faksu: 8651075
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dorzech@prz.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.prz.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Uczelnia Wyższa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sali wykładowej S-1 w budynku „S” Politechniki Rzeszowskiej, położonym przy ul. Powstańców Warszawy 10 w Rzeszowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-148f1790-ddaf-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00217071
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00182939/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NA/P/122/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 599259,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
A. Roboty budowlane
1.Roboty rozbiórkowe: krzesła audytoryjne, rolety okienne, ekran, tablica, zabezpieczenia ścian i półki nadgrzejnikowe, obudowa meblowa
2.Dostawa i montaż 2 stołów audytoryjnych oraz mównicy
3.Dostosowanie przodu widowni dla potrzeb osób npsp. (2 stanowiska)
4.Wymiana wykładziny na posadzce
5.Wymiana sufitu z rastrami 60x60
6.Wymiana drzwi wejściowych do sali
7.Montaż zabezpieczeń ścian, wieszaków naściennych, nowej obudowy po bokach tablicy
8.Wykonanie izolacji 2 balkonów przylegających do sali audytoryjnej
9.Malowanie ścian i sufitów
10.Montaż poręczy okiennych
11.Dostawa i montaż tablicy stałej suchościeralnej
12.Konserwacja okien
13.Montaż rolet wewnętrznych
14.Roboty malarskie, wymiana drzwi i montaż kontroli dostępu w pomieszczeniu reżyserki
B. Roboty instalacji sanitarnych
1.Wymiana grzejników stalowych
C. Roboty instalacji elektrycznych
1.Demontaż starej i wykonanie nowej instalacji:
- zasilania, oświetlenia, gniazd i rolet
- nagłośnienia i ppoż
- SSWIN, CCTV,
- KD
D. Pozostałe
Opracowanie aktualizacji instrukcji bezpieczeństwa pożarowego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-06-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |